Тихі. Розумні. Потужні.
Новий погляд на масаж.

Погляньте на свої щоденні тренування по-новому з нашою лінійкою розумних пристроїв для перкусійної терапії від Theragun. Спеціальний додаток, що враховує особливості вашого тіла, допоможе підібрати відповідну програму.

Блок 2

QuietForce Technology™

Неперевершена потужність.
Низький рівень шуму.

Ми самі винайшли та запатентували новий безщітковий двигун з технологією QuietForce. Нам довелося це зробити, оскільки потрібного нам за всіма параметрами двигуна просто не існувало. Працюючи тихіше, ніж будь-який інший пристрій, наш двигун забезпечує унікальну потужність масажерів Theragun.

Не голосніше

за електричну зубну щітку.

Впливає на м'язи на 60% глибше,

ніж звичайні масажні пристрої.

QuietForce Technology™

Ми розуміємо, що людина унікальна, тому новий додаток Therabody враховує поведінку та переваги на основі даних, отриманих з Apple Health, Google Fit і Samsung Health. Завдяки підтримці Bluetooth® на наших пристроях, ви можете в режимі реального часу регулювати швидкість через додаток, активувати програми терапії, а також отримувати персоналізовані рекомендації з використання.

block5

Простота керування.

Ви зможете легко контролювати поточну швидкість і силу впливу за допомогою зручного OLED-дисплея.

Індикатор сили тиску
Регульована швидкість
Попередньо встановлені програми
Індикатор сили тиску
Регульована швидкість
Попередньо встановлені програми
Responsive Force Meter
Customizable Speed Range
Preset Routines
block7
Регульована швидкість

У вас іще не було масажного пристрою, який поєднує в собі стільки швидкостей. За допомогою програми Therabody ви можете вибрати відкалібровану швидкість в діапазоні: від 1750 до 2400 перкусій на хвилину (п/хв).  Це дозволить отримати терапію, яка необхідна вашому тілу.

Тому що в кожної людини своя швидкість відновлення.

Theragun's signature features

Володіє всіма характерними особливостями Theragun

Відчуйте різницю з перкусійною терапією Theragun

Глибина, швидкість і сила впливу є ключовими факторами ретельного опрацювання м'язів. Але тільки Theragun впливає на них за допомогою точно підібраних параметрів для проведення найбільш ефективної терапії.

Впливає на м'язи на 60% глибше, ніж звичайні масажери. Насадка механізму відривається від поверхні шкіри рівно 40 разів на секунду. Інші пристрої з високою швидкістю та низькою амплітудою не здатні забезпечити настільки ефективне опрацювання. Замість цього вони створюють сильну вібрацію, яка приводить до надмірного стимулювання шкіри.

Трикутна ергономічна ручка Theragun

Запатентована трикутна конструкція ручки Theragun дозволяє утримувати пристрій зручно для вас, не створюючи напруження або додаткового тиску на кисті та передпліччя. Кожен користувач віддає перевагу своєму улюбленому варіанту хвата. Найпоширеніші з них:

Стандартний
Базовий
Зворотний/перевернутий
Стандартний
Базовий
Зворотний/перевернутий
Standard<br />Grip
Base<br />Grip
Reverse/<br /> Inverse Grip

Не всі насадки однакові

Важливим критерієм є матеріал, який торкається вашого тіла. Жорсткий пластик, наприклад, здатний завдати шкоди. Тому, наші насадки, за винятком Supersoft, виготовлені з суцільного пінного матеріалу з закритими порами. Їх поверхню можна легко очистити, що підтримує високий показник гігієнічності. Кожна насадка має унікальну форму та власний рівень впливу, дозволяючи правильно опрацювати ділянку. Все це стало можливим, завдяки засновнику Theragun - лікарю Джейсону та його багаторічній роботі з пацієнтами.

Theragun Attachments
Man using device on bicep

Познайомтеся з наступним поколінням пристроїв Theragun

PRO

Потужний, безшумний, професійний. Поза конкуренцією.

Детальніше
PRO

Elite

Наш найтихіший масажер з витонченим дизайном і поліпшеною звукоізоляцією.

Детальніше
Elite

Prime

Новий стандарт у перкусійній терапії. Розумний, простий у використанні, практично безшумний.

Детальніше
Prime

Маленький пристрій, велика ефективність

Познайомтеся з ультрапортативним пристроєм для догляду за своїм тілом. Компактний, але потужний Theragun mini відкриває нові можливості якісного опрацьовування м'язів від Theragun у будь-який час.

Детальніше
Small device. Big performance.™Small device. Big performance.™

The Wave Roller™

Масажний циліндр Wave Roller створений, щоб забезпечити максимально потужне та ефективне опрацювання м'язів. Wave Roller синхронізується з додатком Therabody за допомогою Bluetooth® і є прекрасним доповненням терапії.

Детальніше
The Wave Roller™

Аксесуари 4-го покоління

Зробіть терапію ще більш простою та зручною! Ви можете придбати пристрої для бездротової зарядки, аксесуари для подорожей та багато іншого.

  • Стійки для бездротової зарядки
  • Бездротовий зарядний пристрій Multi-Device
  • Мобільний зарядний пристрій World Travel
  • Різні насадки
4th generation accessories

Визнано ними. Розроблено для вас.

Завдяки прагненню до інновацій і зворотньому зв'язку від наших клієнтів, ми змогли створити обладнання, ретельно його протестувати, а потім вдосконалити. Який результат? Обладнання, що відзначене нагородами, ефективність якого перевірена на практиці.

awards