ПРОФЕСІЙНИЙ ГОЛЬФ
Колін Морикава
Короткі факти
МістоЛа-Кан'яда-Флінтридж, Каліфорнія
Початок кар'єри2019
ДисциплінаГольф

«Тіло для професійного гольфіста - один з найважливіших інструментів. Якщо я не в формі на 100%, то я не зіграю свою кращу партію. Theragun допомагає мені рухатися, грати і відчувати себе краще»

Познайомтесь з Коліном

«З дитинства я мріяв професійно грати в гольф. І тепер кожен день я прокидаюся щасливим від того, що мені вдалося втілити свою мрію в життя. Якщо я розслаблений, спокійний і підготовлений морально і фізично, то я готовий прийняти будь-який виклик.

Коли кожен удар на рахунку, Theragun - найефективніший девайс для підготовки до складної задачі. Щоденне використання Theragun допомагає мені випереджати конкурентів, навіть коли кожен грає свою кращу гру».

- Коллін

Що в сумці Колліна?

Всі погляди в цьому сезоні спрямовані на висхідну зірку, тому кожен рух і кожен замах ключки мають значення. Ось, що використовує Колін, щоб вивести свою гру на новий рівень у жорстких умовах професійного туру.

Масажна програма Коліна: на поле для гольфу і поза ним
Детальніше
Theragun PRO

Powerfully quiet, professional-grade performance. Because you don't have to be a pro to recover like one.

Детальніше
РОЗМИНКА | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 7 ХВИЛИН
Підготуйте своє тіло до кращої гри

Зніміть навантаження з нижньої частини спини, збільште потужність кожного замаху і знизьте ризик травм за допомогою 30-секундного перкусійного масажу. Пройдіться Theragun'ом по литках, квадрицепсам, грудям, трапеції і передпліччі за допомогою насадки-демпфера, а потім перейдіть на стандартну насадку і опрацюйте кожну сідницю.

Порада
ПІД ЧАС ГРИ | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 4 ХВИЛИНИ
Активація перед фіналом

Відновлення в середині раунду має вирішальне значення для фіналу гри. Опрацюйте масажером Theragun Mini ікри, квадрицепси, сідниці і поперек протягом 15-30 секунд - це допоможе зняти напругу з вашої спини під час замаху. Також цей міні-комплекс допоможе зменшити м'язовий дискомфорт і знизити кількість молочної кислоти в ногах.

 

Порада
Детальніше
Theragun mini

A compact option for on-the-spot relief out on the course.

Детальніше
Детальніше
Supersoft Attachment
Детальніше
БОЛЬОВІЙ СИНДРОМ | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 12 ХВИЛИН
Theragun для «ліктя гольфіста»

Повернувшись у гольф-клуб або додому після раунду, розслабте верхню і нижню частину передпліч за допомогою насадки Supersoft, впливаючи на кожну область протягом 30 секунд. Потім по 15 секунд згинайте і розгинайте зап'ястя, одночасно масажуючи їх Theragun PRO. Закінчите 30-секундним легким натисканням масажером безпосередньо на больову область в лікті.

Порада
Collin Morikawa treating calf
Розширена ергономіка
Забудьте про стандартне руків'я

Глибоко опрацьовуєте згинач стегна, ікри або підколінні сухожилля? Незалежно від локації, запатентоване руків'я Theragun Triangle з декількома варіантами хвату допоможе приділити увагу навіть важкодоступним зонам. Під прямим кутом і без напруги рук.

Collin Morikawa treating calf
Розширений термін служби
Заряду батареї вистачить до останньої лунки

Неважливо, чи використовуєте ви PRO або Mini, всі наші пристрої четвертого покоління володіють революційно довгим часом автономної роботи.

PRO має два знімних акумулятори ємністю 150 хвилин кожен, тому ви зможете легко замінити їх в будь-який момент для безперервного масажу. 150 хвилин вбудованого заряду Mini також вистачить, щоб підтримувати вас у формі до останньої лунки.

Collin Morikawa treating calf
Використання насадки Supersoft
Делікатний дотик до чутливих ділянок

Насадка Supersoft розроблена спеціально для чутливих областей, які потребують надм'якого масажу, щоб ви могли відчути всі переваги перкусійної терапії Theragun.

Насадка Supersoft входить у комплект Theragun PRO, вона також сумісна з моделями Elite, Prime і Mini.