Професійний хокей
Джонні Годро
Короткі факти
МістоСалем, Нью-Джерсі
Початок кар'єри2011
ДисциплінаХокей

«Чи коли я тренуюся, чи збираюся на гру або відпочиваю вдома, Theragun завжди допомагає моїм м'язам розслабитися і відновитися перед наступним виходом на лід ... це дійсно допомогло мені стати тим гравцем, яким я є сьогодні».

 

Познайомтесь з Джонні

Джонні Годро - нетиповий хокеїст. За свою зіркову кар'єру він показав хокейному світові, що велика статура і груба сила - не все, що потрібно в цьому виді спорту. Він використовує свої сильні сторони, спритно і швидко адаптуючись до будь-яких випробувань на льоду.

Хокей - це потужні удари, швидкі повороти і раптові спринти по слизькому твердому льоді. Не дивно, що все це відбивається на тілі. Саме Theragun допоміг Джонні змінити правила гри - виробити власний стиль руху на льоду і турботи про тіло.

Сьогодні Джонні - один з найдинамічніших і універсальних гравців у професійному хокеї, інноватор у своїй області. Саме тому він відмінно вписується в команду амбасадорів Therabody.

У спортивній сумці Джонні

Відновлення після гри не менш важливо, ніж сама гра. Вирішальне значення мають правильні інструменти для турботи про м'язи, що дозволяють вашому тілу рухатися краще і працювати продуктивніше.

 

Вихід на новий рівень починається з нового способу розминки і відновлення. Будьте готові до чергової шайби у воротах, тому що Джонні робить ставку на Theragun.
Детальніше
Theragun PRO
Детальніше
Розминка. Час: 5 хвилин
Запобігайте травми і поліпшуйте спортивні показники

Приготуйтеся до динамічної гри. Поводіть масажером швидкими зворотньо-поступальними рухами по литках, квадрицепсам і згиначам стегна протягом 30 секунд на кожну зону. Потім перейдіть на передпліччя: водіть масажером 15 секунд по кожному, виконуючи вправи на згинання та розгинання.

 

Відновлення. Час: 5 хвилин
Те, що ви робите поза льодом, має значення

Контактний спорт вимагає особливо ретельного відновлення. Водіть масажером протягом 30 секунд по кожній стопі, внутрішній і зовнішній стороні стегна, а також опрацюйте сідниці. Закінчите двома сетами взмахів передпліччя по 15 секунд на кожне: спочатку із зігнутою рукою, потім з витягнутою.

 

Відпочинок. Час: 6 хвилин
Спати як професіонал

Коли Джонні найбільше любить використовувати Theragun? Прямо перед сном. Будь-який професійний гравець знає, що сон - це найкращий час для відновлення сил. Оптимізація підходу до сну може кардинально змінити ваше щоденне самопочуття. Перкусійний масаж за допомогою Theragun заспокоює нервову систему, забезпечуючи більш глибокий і відновлюючий сон.