Спортсмен і професійний футболіст
Кріштіану Роналду
Короткі факти
Найбільша популярністьКількість трофеїв: 31
ДисциплінаФутбол

«У футболі нам завжди кажуть добре харчуватися і добре тренуватися, щоб мати більш довгу професійну кар'єру, але для мене відновлення є ключовим інгредієнтом. Щоб бути кращим, потрібні найкращі технології для відновлення. Ось чому я вибрав Theragun».

- Кріштіану Роналду

Зустрічайте Кріштіану Роналду

Щоб стати найбільшим футболістом Португалії, потрібні видатні фізичні здібності, перевага над суперниками і безкомпромісне прагнення до досконалості. Але для атлета Therabody, Кріштіану Роналду, це ще не все.

Щоб зберегти свої позиції в якості одного з кращих спортсменів світу, Кріштіану приділяє пріоритетну увагу здоров'ю всього тіла і включає тільки кращі технології в свою програму відновлення - Theragun. Перкусійний масажер Theragun допомагає йому оптимізувати процес відновлення, щоб повернутися на поле швидше, в кращій формі і грати в кожному матчі на неймовірному рівні.

Піклуючись про своє тіло і зосереджуючись на відновленні так само, як і на іграх, Кріштіану постійно піднімає свій професійний рівень на нові висоти, зміцнюючи статус одного з найбільших футболістів всіх часів.

Відновлюйтесь як Роналду

Досконалість означає погоджуватися тільки на найкраще. Відкрийте для себе технологію відновлення світового класу, яка допомагає Кріштіану залишатися непереможним.

Підніміть свою гру до легендарного рівня за допомогою потужних протоколів розминки і відновлення.
Детальніше
Theragun PRO
Детальніше
РОЗМИНКА | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 7 ХВИЛИН
До максимальної рухливості за лічені хвилини.

Для більш ефективної розминки використовуйте Theragun на квадрицепсах, підколінних сухожиллях і литках - 15 секунд на кожну область. Це збільшує кровообіг і генерує тепло в м'язах, що швидко скорочуються, які активують бічні рухи, а також в групах м'язів, що підтримують ваш крок.

ПРИЦІЛЬНИЙ ВПЛИВ | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 1 ХВИЛИНА
Активуйте свої найпрацелюбніші м'язи

Перед матчем зосередьтеся на ногах, щоб підвищити мобільність і підтримати їх швидку роботу. За допомогою насадки-конуса розімніть всю поверхню стопи протягом 30 секунд. Потім перейдіть на іншу ногу.

Детальніше
Конусная насадка
Детальніше
Детальніше
Демпферная насадка
Детальніше
ВІДНОВЛЕННЯ | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 7 ХВИЛИН
Поверніться на поле швидше

Максимізуйте своє відновлення і поверніться в гру в кращій формі, масажуючи по 30 секунд ступні, гомілки, ікри, підколінні сухожилля і квадрицепси за допомогою насадки-демпфера. Потім перейдіть на насадку-клин і поводіть масажером по лівій і правій стороні клубово-великогомілкового тракту по 30 секунд на сторону.