Олімпійська чемпіонка з тенісу і стратегічний радник Therabody
Марія Шарапова
Короткі факти
Найбільша популярністьп'ятиразова переможниця турнірів Великого Шолома
Початок кар'єри2001
ДисциплінаТеніс

Що буде, якщо об'єднати лютий змагальний дух п'ятикратного чемпіона Великого Шолома зі стратегічними навичками і діловою хваткою? Спадщина, що живе далеко за межами спортивних досягнень і нагород.

 

Погляд Марії на Therabody

«Як спортсмен, я на власному досвіді знаю, наскільки важливо комплексно займатися здоров'ям. Приведення тіла у відмінну форму - це не тільки інтенсивні тренування. Якісні розминка і відновлення - ось ключ до досягнення найкращих результатів.

Я дотримуюся збалансованого підходу у всьому, чим займаюся: від бізнес-проектів до тренувань. Я завжди вкладаюся в роботу по-максимуму, але обов'язково виділяю час на турботу про себе. Коли я познайомилася з лікарем Джейсоном, я була вражена здатністю бренду Therabody створювати інструменти для відновлення професійного рівня, доступні великій кількості людей в усьому світі».

- Марія

Must have Марії

У житті, як і в спорті, успіх вимагає викладатися на всі сто. Правильний підхід до свого життя починається з правильного підходу до тіла і здоров'я. Відкрийте для себе маст-хев інструменти, які Марія щодня використовує для продуктивної роботи як на корті, так і в офісі.

 

Дізнайтеся, як Марія Шарапова залишається на висоті, приділяючи пріоритетну увагу відновленню
Розминка. Загальний час: 8 хвилин
Подаруйте своєму тілу перевагу для кращої гри

Використовуйте перкусійну терапію Theragun, щоб активувати грудні м'язи, а також м'язи верхньої частини спини, плечей, пресу, сідниць, підколінні сухожилля, квадрицепси та ікри. Опрацюйте швидкими рухами кожну групу м'язів по 30 секунд.

 

Відновлення. Загальний час: 5 хвилин
Навантаження на все тіло вимагає відповідного відновлення

Опрацюйте основні групи м'язів після динамічних бічних рухів і інтенсивної роботи верхньої частини тіла. Повільно поводіть масажером по грудях, верхній частині спини, плечей, литок, підколінних сухожиллям, квадрицепсам і сідницях протягом хвилини.

 

Детальніше
Ultra-portable, on-the-go treatment.
Детальніше
Масаж на 360 °. Загальний час: 6 хвилин
Спати як професіонал

Спортсмен ви чи ні, сон - природний час відпочинку і відновлення організму. Правильна підготовка до сну може кардинально змінити ваше щоденне самопочуття. Перкусійний масаж усього тіла за допомогою Theragun заспокоює нервову систему, забезпечуючи більш глибокий і відновлюючий сон.