ПРОФЕСІЙНИЙ БАСКЕТБОЛІСТ
Пол Джордж
Короткі факти
МістоПалмдейл, Каліфорнія
Початок кар'єри2010
Дисциплінабаскетбол

«Я використовую Theragun кожен день. Цей потужний і тихий масажер - важливий елемент у моїй розминці і відновленні. Терапія глибоких м'язів ще ніколи не була такою приємною»

Познайомтесь з Полом

За плечима Пола - успішна десятирічна кар'єра і перемога на Олімпійських іграх 2016 у складі національної збірної США, але на цьому він не зупиняється. Ми з нетерпінням чекаємо, що ще зробить шестиразовий чемпіон Матчу всіх зірок НБА, щоб закріпити свій слід в історії. З моменту виходу на майданчик в якості 10-го драфта в 2010 році, Пол зарекомендував себе, як один з кращих двосторонніх гравців.

Але, як ветеран ліги, який не раз потрапляв на лаву запасних через травми, Пол знає, наскільки важлива турбота про тіло для максимальної результативності у грі. Дізнайтеся, як Theragun допомагає йому залишатися свіжим і повним сил гравцем на протязі всього сезону.

Що в сумці у Пола?

Погляньте, що використовує шестиразовий чемпіон для розминки і відновлення, щоб успішно грати на виїзних матчах і в міжсезоння. Вам не обов'язково бути професіоналом, щоб подарувати своєму тілу професійне відновлення.

 

Массажна програма Пола з Theragun
Детальніше
Theragun PRO
Детальніше
РОЗМИНКА | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 5 ХВИЛИН
Тренування починається з розминки

Швидкими рухами опрацювати по 30 секунд ікри, квадрицепси, сідниці, плечі і трапеції, використовуючи насадку-демпфер. Це допоможе поліпшити мобільність, запобігти травми і активувати швидкі м'язові волокна.

ТАЙМ-АУТ | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 1-2 ХВИЛИНИ
Залишайтеся свіжим всю гру

Швидкі спринти і бічні захисні рухи можуть спровокувати накопичення молочної кислоти і судоми в ногах. Щоб ноги залишалися легкими і швидкими протягом всієї гри, під час тайм-аутів опрацьовуйте ікри і квадрицепси Theragun'ом по 15-30 секунд.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ГРИ | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 9 ХВИЛИН
Зменшіть больові відчуття і швидше поверніться на майданчик

Використовуючи стандартну насадку, почніть з повільних, рівномірних рухів по м'язовим групам нижньої частини тіла - по одній хвилині на кожну зону. Потім перейдіть до плечей і трапеції, використовуючи насадку-демпфер.