ПРОФЕСІЙНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ
Реал Мадрид
Короткі факти
МістоМадрид, Іспанія
Заснований6 березня 1902 р.
Виграні чемпіонати світу7

«Therabody і лікар Джейсон надають науково обґрунтовані продукти і рішення, які не тільки оптимізують тренування і відновлення, а й дбають про самопочуття гравців за межами футбольного поля. Ми дуже раді співпрацювати з Therabody в якості наших велнес-експертів».

- Лікар Ніко Міхич, глава медичного штабу «Реал Мадрид».

Познайомтесь з командою

Будучи офіційним спонсором «Реала», Therabody ставить своїм завданням підвищення продуктивності гравців і підтримку культури турботи про себе серед усього клубного співтовариства. В рамках цієї співпраці інноваційні розробки та технології Therabody інтегруються в тренувальну програму футболістів. В арсеналі і чоловічої, і жіночої команд «Реала» є власний масажер Theragun, який гравці можуть використовувати самостійно за допомогою мобільного додатку Therabody.

Засновник Therabody лікар Джейсон Версланд і глава медичного штабу «Реал Мадрида» Ніко Міхич роками працювали разом над оптимізацією тренувань, запобіганням травм і поліпшенням процесів відновлення команди. Ця загальна щира відданість турботі про здоров'я спортсменів допомогла створити цілісну велнес-культуру в Реал Мадриді.

Стартовий склад

Готуйтеся до гри, тренуйтесь і відновлюйтесь як професіонали за допомогою новітніх технологій, що змінюють правила гри.

 

Дізнайтеся, що роблять ваші улюблені гравці, щоб поліпшити свою результативність на полі, запобігти травми і швидше відновлюватися.
Детальніше
Theragun PRO
Детальніше
РОЗМИНКА | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 7 ХВИЛИН
Досягайте максимальної мобільності за лічені хвилини

Для більш ефективної розминки опрацювати Theragun'ом квадріцепси, підколінні сухожилля та ікри по 15 секунд на кожну область. Це допоможе поліпшити кровообіг і швидко розігріти групи м'язів, що відповідають за ходьбу і різкі бічні рухи.

ВІДНОВЛЕННЯ | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 7 ХВИЛИН
Повертайтеся на поле швидше

Максимально оптимізуйте відновлення, щоб повернутися на поле з новими силами! Використовуйте Theragun з насадкою-демпфером на м'язах гомілки, литок, підколінних сухожиллях і квадрицепсах по 30 секунд на зону. Потім перейдіть на насадку-клин і поводіть масажером по лівій і правій частині клубово-великогомілкового тракту, по 30 секунд на сторону.

БОЛЬОВИЙ СИНДРОМ | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 7 ХВИЛИН
Theragun при м'язових спазмах

М'язовий спазм відчутно вибиває з колії, сковуючи болем в найнесподіваніший момент. Використовуйте Theragun для швидкої допомоги: протягом хвилини повільно водіть масажером по литках і підколінних сухожиллям. Насадка-демпфер або Supersoft допоможуть м'яко усунути спазм глибоких м'язів.