ПРОФЕСІЙНИЙ ФУТБОЛІСТ
Трент Александер-Арнольд
Короткі факти
МістоЗахідне Дербі, Ліверпуль, Англія
Початок кар'єри2016
ДисциплінаФутбол

«Щоб грати на елітному рівні, потрібно відновлюватися на елітному рівні. Theragun - ідеальний інструмент, який допомагає мені заповнювати сили, покращувати спортивні показники і отримувати максимум від мого тіла».

 

Познайомтесь з Трентом

«Я завжди мріяв грати за «Ліверпуль», у дитинстві кожна дитина мріяла про це. Мати можливість робити це кожен день - неймовірне почуття, яке не можна приймати як належне.

Гравці рівня «Ліверпуля» володіють супервиносливістю, приголомшливою силою, швидкістю і спритністю. Постійно перебуваючи серед еліти футболу, останні два-три роки я шукав щось, що допоможе мені грати краще суперників.

Коли сили на полі практично рівні, саме Theragun дає мені той самий вирішальний 1% переваги. Theragun допомагає мені бути впевненим, що коли мені буде наданий переможний шанс, я зможу скористатися ним і викластися на всі сто відсотків»

- Трент

В арсеналі Трента

Коли ви готуєтеся до гри на світовій арені, дорога до перемоги починається задовго до матчу. Дізнайтеся, як Трент відновлюється на полі і за його межами.

 

«У футболі підготовка - найважливіша річ. Тренування і процедури відновлення, які ви робите протягом тижня, готують вас до успішної гри у вихідні».
Детальніше
/home/user/Desktop/test/theragun.ru/amb/trent-alexander-arnold/AMB_TAA_HERO_DESK.jpg /home/user/Desktop/test/theragun.ru/amb/trent-alexander-arnold/AMB_TAA_HERO_MOBILE.jpg /home/user/Desktop/test/theragun.ru/amb/trent-alexander-arnold/AMB_TAA_KIT_DESK.jpg
Детальніше
РОЗМИНКА | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 7 ХВИЛИН
Від жорстких м'язів до високої мобільності

Щоб розминка була максимально ефективною, опрацювати квадрицепси, підколінні сухожилля та ікри за допомогою Theragun по 15 секунд на кожну зону. Це посилить кровообіг і розігріє м'язи, що відповідають за ходьбу і різкі бічні рухи.

ВІДНОВЛЕННЯ | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 7 ХВИЛИН
Поверніться на поле швидше

Прискорте своє відновлення і поверніться на поле з новими силами! Зробіть 30-секундний перкусійний масаж стоп, литок, підколінних сухожиль і квадрицепсів за допомогою насадки-демпфера. Потім перейдіть на насадку-клин і поводіть 30 секунд по лівій і правій стороні клубово-великогомілкового тракту.

БОЛЬОВИЙ СИНДРОМ | ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: 7 ХВИЛИН
Theragun при м'язових спазмах

М'язовий спазм відчутно вибиває з колії, сковуючи болем в найнесподіваніший момент. Використовуйте Theragun для швидкої допомоги: протягом хвилини повільно водіть масажером по литках і підколінних сухожиллям. Насадка-демпфер або Supersoft допоможуть м'яко усунути спазм глибоких м'язів.