Блог

Категорія

Питання і відповіді з гуру велнеса Мірандою Керр і нашим засновником, доктором Джейсоном

"Необхідність-мати винаходу", і ніхто не знає цього краще, ніж наш засновник доктор Джейсон Версланд, який розробив Theragun після серйозної травми, отриманої в аварії з мотоциклом. Застосовуючи свою освіту хіропрактика, доктор Джейсон випробував на собі переваги Theragun і тепер прагне використовувати ці пристрої на благо не тільки свого власного здоров'я, а й здоров'я своїх клієнтів, професійних спортсменів і звичайної людини. Настільки ж віддана своєму підприємницькому шляху і вкладу в світ гарного самопочуття, засновниця і генеральний директор KORA Organics Міранда Керр поспілкувалася з доктором Джейсоном, щоб дізнатися більше про людину, що стоїть за її "улюбленим масажним інструментом."

Детальніше

Перкусійна терапія Theragun для плавців

Перкусійна терапія Theragun для плавців.
Як плавець, ви можете задатися питанням: чи справді мені це потрібно? Ми підготували кілька загальних порад і підтверджених фактів про те, як перкусійна терапія Theragun може допомогти вам в спорті як до, так і після тренування.

Детальніше
Для дому

Вас вітає лікар Джейсон

Ласкаво просимо в блог «Допомога та велнес», в якому ми будемо розповідати про все, що вам потрібно знати про перкусійну терапію Theragun, про здоров'я і гарне самопочуття, а також про все, що з ними пов'язано. Також ми будемо ділитися історіями, які здалися нам зворушливими і пов'язують нас з вами, спільнотою Theragun.

Детальніше