ГоловнаБлогПеркусійна терапія Theragun для плавців
Перкусійна терапія Theragun для плавців

Якщо в останні роки ви часто буваєте в Інтернеті або в соціальних мережах, то напевно звернули увагу на різке зростання числа портативних масажних пристроїв, які допомагають людям знімати напругу після важкого трудового дня.

При цьому, такі пристрої не є новинками, адже терапевтичні властивості тиску і вібрації на тіло відомі вже багато століть. Вони були ретельно вивчені і були основними при розробці Theragun. Перкусійну терапію можна визначити як швидкий, багаторазовий тиск, який чиниться перпендикулярно до тіла. Саме такий тиск лежить в основі Theragun. Інакше кажучи, перкусійна терапія Theragun дозволяє впливати на тканини тіла тиском і вібрацією, що призводить до поліпшення кровообігу і м'язової функції.

Theragun ™ - пристрій, винайдений людиною, які потребують допомоги. Після важкої аварії на мотоциклі лікар Джейсон Версленд, житель округу Колумбія, намагався знайти засіб від виснажливого ​​м'язового і нервового болю. Він спробував застосовувати пристрої вібротерапії зі свого кабінету хіропрактики, і коли вони не допомогли, почав пошуки ефективного і природного рішення. Портативного пристрою, здатного забезпечити розслаблення глибоколежачих м'язів, в якому він відчайдушно потребував. Сам того не знаючи, він виявився на порозі створення першого в світі пристрою для перкусійної терапії Theragun.

Володіючи глибокими знаннями будови тіла і впливу тиску і вібрації на організм, і маючи в своєму розпорядженні сучасні технології, лікар Джейсон зміг розробити продукт з цілим набором ключових особливостей: велика амплітуда (глибина руху стрижня), ударна сила (сила, з якою рухається стрижень) і висока частота (швидкість руху стрижня).

У наступні роки стало ясно, що перкусійна терапія здатна не тільки полегшувати біль. Терапія стала інструментом, який кращі спортсмени світу будуть використовувати на змаганнях і в період відновлення. Тепер, коли позаду більш 10 років інновацій, численні відгуки спортсменів і щоденна робота з провідними світовими спортивними фахівцями, фізіотерапевтами, тренерами по загальній і силовій підготовці та інженерами на кожному етапі розробки продукту, перкусійна терапія перетворилася в засіб, який може допомогти спортсменам всіх рівнів.

Як плавець, ви можете задатися питанням: чи справді мені це потрібно? Ось кілька загальних порад і підтверджених фактів про те, як перкусійна терапія Theragun може допомогти вам в спорті як до, так і після тренування.

 • Перед тренуванням:
  • Якщо виконати процедуру перед тим, як почати тренування в басейні або в залі, Theragun може допомогти підвищити амплітуду руху плечей.
  • Прискорює розминку.
  • Знімає хворобливість в м'язах від попередніх тренувань.
  • Готує м'язи і всю цільову область до майбутнього навантаження.
 • Після тренування:
  • Допомагає прискорити відновлення.
  • Покращує кровообіг і доставку поживних речовин до різних частин тіла.
  • Знижує хворобливість і зменшує напругу.
  • Покращує якість сну.

Завдяки всьому цьому, а також унікальному поєднанню амплітуди, частоти і ударної сили, Theragun вигідно відрізняється від інших пристроїв в індустрії.

Кожне тренування, кожна крапля докладених зусиль допомагає плавцеві стати краще. Якщо кожне тренування буде максимально ефективним, цей процес буде відбуватися швидше. І перкусійна терапія може допомогти вам в цьому.