ГоловнаБлогПитання і відповіді з гуру велнеса Мірандою Керр і нашим засновником, доктором Джейсоном
Питання і відповіді з гуру велнеса Мірандою Керр і нашим засновником, доктором Джейсоном

Міранда: Як пов'язано створення Theragun з аварією, в яку ви потрапили?

Лікар Джейсон: У 2008 році я потрапив у серйозну аварію на мотоциклі, після якої мене почали мучити постійні, виснажливі болі. Я довгий час шукав портативний пристрій для глибокого опрацювання м'язів, але так і не зміг знайти нічого відповідного, навіть серед безлічі інструментів у власному кабінеті хіропрактики. У підсумку, я сам змайстрував невеликий пристрій, і моя саморобка виявилася дієвою. Вона допомагала навіть краще, ніж я собі уявляв.

В той момент мене абсолютно не турбувала доля оточуючих - я винаходив Theragun для свого тіла. Я став першим пацієнтом, що використовують цей продукт спочатку для полегшення болю, потім в ході реабілітації, а потім, в кінцевому рахунку, і в повсякденному житті, від моменту пробудження до завершення тренування. Згодом я став брати Theragun в свою клініку і використовувати його при роботі з клієнтами. Новий засіб дозволяло домогтися радикальних змін і показало себе ефективним для звичайних клієнтів. Це надихнуло мене на продовження роботи, оновлення та удосконалення Theragun.

Популярність новинки серед моїх пацієнтів росла, і в кінцевому рахунку Theragun став цікавитися практично кожен, що приходив. У 2012 році я почав використовувати Theragun при роботі з атлетами, і виявив, що перкусійна терапія позитивно впливає на їх спортивні показники. До того ж, професійним спортсменам сподобалося використовувати Theragun. У 2013 році попит на Theragun став рости ще стрімкіше. З 2008 по 2016 рік я розробив 5 різних версій пристрою, і в 2016 році вийшов у світ G1, перший Theragun для масового споживача.

Міранда: Тепер, коли ви стали діяльним підприємцем, як вам вдається знаходити час для свого особистого здоров'я. Яким велнес-процедурам ви віддаєте перевагу?

Лікар Джейсон: Ми всі заздалегідь намагаємося планувати і виділяти в графіку час для турботи про своє тіло. Я просто обираю певний час у своєму календарі і стежу за тим, щоб на нього не призначали ніякі зустрічі. Завдяки цьому у мене завжди є пара миттєвостей на те, щоб подбати про себе.

Для мене дуже важливо щодня рухатися і медитувати, тому я намагаюся робити це щоранку, перш ніж приступити до роботи. Протягом багатьох років я навчався контролювати свій рівень стресу, а рух і медитація мені в цьому дуже допомогли. Крім того, я кожен день влаштовую «перерви на Theragun», щоб відновити сили і м'язи.

А ще у мене виробилися звички, завдяки яким мені набагато легше знаходити час для турботи про своє тіло, оскільки це вже не здається рутиною. Наприклад, доглядати за своєю шкірою. Мені дуже подобаються маски з куркуми і масло для обличчя KORA!

Міранда: Розкажіть про переваги терапії Theragun, які відкриваються перед покупцями.

Лікар Джейсон: Перкусійна терапія Theragun має цілу низку переваг, від сприяння запобіганню дискомфорту і болів в тілі, до швидкого зниження м'язової напруги, збільшення мобільності та амплітуди рухів, поліпшення притоку крові до цільової області для зменшення хворобливості, скутості і дискомфорту, а також прискорення відновлення і росту тканин. Завдяки дослідженням ми визначили, яке поєднання амплітуди, частоти і сили потрібно для ефективного стимулювання кровотоку, яке, в кінцевому підсумку, допомагає людині відчувати себе краще.

Додаток Therabody дає повне уявлення про те, як найкращим чином використовувати Theragun і оптимізувати терапію за рахунок правильного поєднання швидкості, хвату, насадок і тривалості процедур для різних зон тіла. Ми розробили для додатка неймовірний протокол сну, і зовсім недавно опублікували дослідження, яке підтверджує його ефективність. Результати виявилися приголомшливими.

Міранда: Ви часто говорили про те, що Theragun - це природний засіб для полегшення болю. Що ви можете порадити тим, хто хоче повернутися до природного способу життя або поліпшити його?

Лікар Джейсон: Найкраще, що я можу порадити, - це позначити для себе мету, а потім послідовно рухатися до неї. Адже саме це і називають природним способом життя - коли ви щодня робите невеликі кроки для досягнення мети. Ви плануєте ідеальний день, а потім проживаєте його.

Важливо прислухатися до свого тіла. Оцінювати своє самопочуття і розуміти, як на нього впливають ті чи інші речі. Як тільки ви почнете щодня звертати увагу на своє самопочуття, ви зможете почати вносити в спосіб життя невеликі зміни, які поступово допоможуть вам почувати себе краще. Це може бути дієта, тренування, відновлення, увага до свого тіла і т.д. Зміни зовсім не обов'язково повинні бути кардинальними. Але варто вам почати вводити позитивні зміни в свій спосіб життя, ви зрозумієте, наскільки краще ви себе відчуваєте, і вже не захочете повертатися до колишнього життя, адже нова стане звичкою.

Міранда: Які плани у Therabody на найближчі роки?

Лікар Джейсон: Ми постійно прагнемо розширювати масштаби нашої діяльності і створювати нові засоби для оздоровлення всього тіла, проте ми не дотримуємося якогось суворого розкладу, і вже тим більше не нав'язуємо інновації. Але ми безумовно будемо продовжувати розвиватися. Ми з нашою дослідницькою групою постійно працюємо над пошуком ефективних, природних рішень для здоров'я тіла, підкріплених наукою і дослідженнями. Над тим, що дійсно допомагає, і легко зможе стати частиною вашого повсякденного життя.

Наші тіла мають куди більший потенціал, ніж нас вчили. Я хочу дати людям інструменти, які дозволять їм подбати про цю посудину з плоті і кісток, і допоможуть змінити їхній спосіб життя на краще.