ГоловнаБлогВас вітає лікар Джейсон
Вас вітає лікар Джейсон

Для початку я хочу поділитися своєю історією.

Трохи більше десяти років тому я потрапив в серйозну аварію на мотоциклі. Я їхав зі швидкістю 55 миль на годину і врізався в автомобіль, що повертав. Небезпечних для життя травм я не отримав, і все-таки, інцидент мене дуже підкосив. Найбільше проблем створювала грижа міжхребцевого диска в шийному відділі. Біль був майже нестерпним, і нічого з того, що я робив, не допомагало мені позбутися від м'язового і нервового болю. Я спробував всі, включаючи вібротерапію. Я шукав ефективне природне рішення, але так і не зміг знайти те, що можна було б використовувати для самостійної терапії. У моєму кабінеті хіропрактики також не знайшлося нічого такого, що я міг би брати з собою. У той час я і не підозрював, що по чистій випадковості створю пристрій, який допоможе спочатку мені, а потім і багатьом іншим людям.

Перкусійна терапія стала можлива завдяки тому, що кожен пристрій Theragun забезпечує унікальне поєднання трьох чинників: амплітуди (глибини), частоти (швидкості) і ударної сили. Наші пристрої оптимальні з точки зору науки, дозволяючи глибоко впливати на м'язи і знімати напругу без дискомфорту. Амплітуда стержня кожного пристрою становить 16 мм (на 60% більше, ніж у звичайних вібраційних масажерів на ринку). Пристрій розігріває м'язи і покращує кровотік, виводячи токсини, допомагаючи вам швидше відновлюватися і краще себе почувати. Стрижень пристроїв Theragun відривається від поверхні шкіри рівно 40 разів в секунду, відволікаючи мозок від больових відчуттів і забезпечуючи глибокий і ефективний вплив, який куди приємніше, ніж мануальна терапія.

Ми працювали над розробкою разом з інженерами Масачусетського технологічного інституту і оснастили пристрій японськими двигунами найвищої якості, які відповідають вимогам потужності і продуктивності Theragun.

Ми прагнули створити пристрій, який був би не тільки ефективним, але і простим у використанні.                                                            

Слідуючи цій задумці, ми запатентували трикутну рукоять Theragun Triangle з декількома доступними варіантами хвату. Всі пристрої Theragun спроектовані і налаштовані так, щоб тіло користувача не піддавалося навантаженню. Кожен пристрій можна тримати чотирма різними способами. Він ідеально збалансований, щоб і професіонали і звичайні користувачі могли комфортно їх використовувати і без зайвого навантаження на руки.

Перкусійна терапія Theragun допомогла мені усвідомити потенціал природних засобів, підкріплених наукою. Я зрозумів, що коли в основі природних процесів лежить союз науки і технологій, вони дійсно здатні змінити життя людей, що шукають природні способи поліпшити своє самопочуття. Наша компанія продовжує впроваджувати інновації і вести дослідження по всьому світу. Ми продовжуємо вивчати і створювати нові рішення для здоров'я тіла, і я маю намір ділитися з вами всіма відкриттями.