Загальні питання

Що таке перкусійна терапія?

Перкусійна терапія Theragun - новий погляд на масаж. Лікар Джейсон створив перкусійну терапію для поліпшення кровотоку і зменшення напруги глибоко в м'язах. Для цього він придумав використовувати оптимальне з точки зору науки поєднання швидкості і глибини впливу, що дозволяє комфортно масажувати м'язи і послаблювати больові сигнали, що посилаються в мозок. Перкусійна терапія Theragun стала можливою завдяки тому, що кожен пристрій забезпечує унікальне поєднання трьох чинників:
Амплітуда (глибина)
Амплітуда в 16 мм дозволяє масажеру Theragun глибоко впливати на м'язи, знімаючи напругу.
Частота (швидкість)
Швидкість 2400 перкусій в хвилину (40 в секунду) дозволяє пристроям пригнічувати больові сигнали, що відправляються в мозок, роблячи процедуру приємнішою, ніж мануальна терапія.
Ударна сила (без заклинювання)
Масажери Theragun здатні витримувати додатковий тиск до 60 фунтів без заклинювання, тому ви зможете ефективно впливати на ділянки, які потребують терапії.

Замовлення і доставка

Які є способи оплати та доставки?

ОПЛАТА

- Готівковий розрахунок
Оплатити замовлення ви можете в нашому офісі за адресою: м. Київ, Оболонська набережна, 7, корп. 4

- Безготівковій розрахунок
Оплатити замовлення можна за безготівковим розрахунком банківським переказом на рахунок нашого інтернет-магазину через будь-який банк. Обов’язково повідомте про намір оплатити замовлення за безготівковим розрахунком менеджеру під час підтвердження замовлення.

У разі оплаті за безготівковим розрахунком комісія стягується згідно з тарифами банку.
- Інтернет-магазин theragunukraine.com.ua підключено до інтернет-еквайрингу, а тому Товар можна оплатити банківською картою VISA і MasterCard.
Для оплати (введення реквізитів Вашої карти) Вас буде перенаправлено на сторінку платіжної системи LiqPay (платіжний сервіс ПриватБанку).

З’єднання з платіжним шлюзом і передавання інформації здійснюється у захищеному режимі з використанням протоколу шифрування SSL. Якщо Ваш банк підтримує технологію безпечного проведення інтернет-платежів Verified By Visa або MasterCard, для проведення платежу також може знадобитися введення спеціального пароля. Конфіденційність персональної інформації, яка надається, забезпечується ПриватБанком. Введена інформація не надаватиметься третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

Проведення платежів за банківськими картами здійснюється у суворій відповідності до вимог платіжних систем МИР, Visa Int. и MasterCard Europe Sprl.
- Сервіс «Оплата частинами» від Приватбанку

Оплата частинами дає можливість розділити суму покупки від двох до чотирьох платежів. Все, що вам необхідно – платіжна картка ("Універсальна", "Універсальна Gold», картки VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite) та доступний ліміт.

Власний доступний ліміт по сервісу ви можете дізнатися:
1) Відправивши СМС на номер 10060 з командою CHAST
2) Звернувшись у відділення ПриватБанку
3) Знайти інформацію в системі «Приват 24».

Для того, щоб скористатися послугою, необхідно:
- Обрати товар (мінімальна сума замовлення - 5000 грн)
- Натиснути кнопку «Купити»
- У кошику перейти до оформлення замовлення та заповнити необхідні дані для доставки
- Обрати спосіб оплати
- Оплата частинами від ПриватБанку.
- Натиснути «Оформити замовлення». Переходимо у вікно ПриватБанку, де ми повинні заповнити дані карти, після чого натискаємо «Оплатити».
- Перший платіж списано з картки! Ваше замовлення буде доставлено згідно обраного варіанту – на відділення Нової Пошти або самовивіз з нашого офісу.

ДОСТАВКА
Київ і область

Самовивіз замовлення з офісу компанії. Адреса: м. Київ, Оболонська набережна, 7, корп. 4
Графік роботи: понеділок — п’ятниця з 9:30 до 18:30.

Україна

Доставка по Україні та м. Києву здійснюється компанією «Нова пошта» лише після оплати товару.

Післяплати немає. Доставка товару за рахунок покупця згідно з тарифами транспортної компанії.

Вартість доставки можна дізнатися у наших менеджерів за номером телефону +38 (067) 551-67-40

Аксесуари Theragun

Скільки часу потрібно, щоб повністю зарядити Theragun PRO за допомогою стійки для бездротової зарядки?

Якщо батарея Theragun PRO розрядилася, стійка для бездротової зарядки Theragun PRO повністю зарядить її протягом 125 хвилин.

Пристрої Theragun

У чому відмінність пристроїв 4-го покоління від пристроїв попередніх поколінь?

Завдяки об'ємним інвестиціям в проектування, технології, розробку продуктів і програмного забезпечення, ми стали єдиною компанією в галузі, яка випустила цілих чотири покоління продуктів.

1-е покоління діє до: 2016 рік, G1 - простий і ефективний одношвидкісний пристрій для перкусійної терапії, здатний виконувати потужне і ефективне опрацювання м'язів для швидкого зняття напруги. Саме цей продукт послужив основою для створення цілої категорії масажних пристроїв.
Особливості: двигун промислового класу; одна швидкість; активація натисканням і утриманням кнопки; один варіант хвату.

2-е покоління, 2017 рік, G2PRO - перкусійна терапія стала доступна після натискання кнопки. Більш сучасний корпус з декількома варіантами хвату, кнопкою вмикання/вимикання і унікальними насадками для більш зручного і комфортного використання.
Особливості: двигун промислового класу; одна швидкість; кнопка вмикання/вимикання.

3-е покоління, 2019 рік, G3PRO - перкусійний масажер з витонченим дизайном. Просунуте обладнання для турботи про тіло із запатентованим трикутним руків'ям Theragun, двигуном промислового класу японського виробництва, насадками із суцільного піноматеріалу із закритими порами і додатковими опціями - G3 і liv.
Особливості: двигун промислового класу; запатентований механізм, що працює на 50% тихіше в порівнянні з G2PRO; дві швидкості. Покращена ергономіка завдяки трикутній рукояті Theragun. Додаткові насадки із суцільного піноматеріалу із закритими порами. Збільшений час роботи від батареї.

4-е покоління, 2020 рік, Theragun PRO - перкусійна терапія стає розумнішою завдяки можливості підключення пристроїв через Bluetooth® і появи додатку з персоналізованими рекомендаціями. Неймовірно тихий запатентований двигун, який забезпечує неповторну потужність, амплітуду і ефективність.
Особливості: запатентований безщітковий двигун комерційного класу з технологією QuietForce ™, функція Smart Percussive Therapy ™ дозволяє взаємодіяти з додатком по Bluetooth; швидкість, що налаштовується; інтеграція з додатком; бездротова зарядка; вдвічі більша тривалість автономної роботи в порівнянні з G3PRO, OLED-дисплей; 3 попередньовстановлених програми терапії з рекомендаціями щодо використання; 6 насадок.