ЗУСТРІЧАЙТЕ ДОДАТОК THERABODY

Комфорт, необхідний кожному

Додаток Therabody отримує дані про вашу активність та вподобання з Apple Health, Google Fit і Samsung Health. Завдяки синхронізації через Bluetooth®, ви можете в режимі реального часу регулювати швидкість впливу, отримувати персоналізовані рекомендації з використання, а також активувати програми терапії через наш додаток.

Додаток Therabody

Персоналізовані програми
Синхронізація з найпопулярнішими програмами для здоров'я
Просте керування швидкістю та силою впливу
Підключення до пристрою через Bluetooth®

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОГРАМИ ТЕРАПІЇ

Розробляються фахівцями. Персоналізуються для вас.

Додаток вивчає програми, які ви застосовуєте найчастіше, і підбирає процедури, які найбільше підходять вашому тілу, на основі інформації з Apple Health і Google Fit. Ви також можете ознайомитися з бібліотекою, створеною нашим засновником, лікарем Джейсоном Верслендом. У ній представлені програми з урахуванням даних про вашу активність, допустимі навантаження та протипоказання.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОГРАМИ ТЕРАПІЇ

Відновлення під контролем фахівців

Вивчайте процес відновлення за допомогою відео, які покажуть на які саме м'язи потрібно впливати. Більш того, ви можете отримувати рекомендації по вибору насадок і способу хвату пристрою, а також поради з опрацювання додаткових областей, необхідні для відновлення вашої цільової групи м'язів.

ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ ТА СИЛОЮ ВПЛИВУ

Усе під контролем

Зрозумілий та простий у використанні додаток, до кожної функції якого ви можете отримати доступ одним рухом великого пальця. Так, керування стає можливим навіть під час терапії. Ви можете легко налаштувати процедуру під своє тіло, завдяки можливості регулювати швидкість (у діапазоні від 1750 до 2400 перкусій на хвилину) і силу впливу.

ЯК ЩОДО КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ?

Дані про ваше здоров'я та активність належать вам і тільки вам

Дані про ваше здоров'я та активність збираються в додатку Therabody. Therabody розуміє, що вони належать вам і тільки вам. Ми не продаємо і не передаємо їх. Ви можете легко переконатися в цьому, активувавши на телефоні режим польоту. Додаток продовжить працювати навіть за відсутності сигналу, оскільки всі дані зберігаються лише на вашому пристрої.

Додаток Therabody враховує ваші цілі та потреби в режимі реального часу для того, щоб допомогти вам на кожному етапі шляху до здорового тіла. У цьому і полягає сила Smart Percussive Therapy™.

Кожен із запропонованих у додатку шаблонів процедур був створений самим лікарем Джейсоном і нашою командою фізіотерапевтів, тренерів та експертів у галузі оздоровлення. Незважаючи на те, що лікар Джейсон не може бути присутнім у декількох місцях одночасно, додаток дає кожному користувачеві можливість «особисто зустрітися» з ним у зручний час.

Завантажте додаток. Відкрийте його можливості.

download  download