Комплект Theragun Elite + зарядний модуль, білий
20 588 грн18 221 грн

Розстрочка від 3 037 грн/міс Детальніше

20 588 грн18 221 грн

Розстрочка від 3 037 грн/міс Детальніше

Акція

Комплект Theragun Elite + зарядний модуль, білий

Універсальний дует: преміальний масажер з витонченим дизайном і зручна зарядка.
20 588 грн18 221 грн

Розстрочка від 3 037 грн/міс Детальніше

Найтихіший преміальний масажер Theragun Elite і бездротовий зарядний модуль складають ідеальний комплект, який дозволить вам піклуватися про своє тіло де завгодно і не думати про те, що пристрій може розрядитися.

Більше не потрібно турбуватися про дроти і контакти, досить просто поставити масажер на зручну підставку для бездротової зарядки. Theragun Elite можна залишити на стійці навіть після повної зарядки, що дозволить вам користуватися пристроєм у будь-який час.

Варіант

Комплектація

Theragun Elite
Стійка для бездротової зарядки Theragun Elite
Захисний чохол для перенесення
5 насадок
Демпферна
Стандартна кульова
Клинова
Великий палець
Конусна
Адаптер живлення

Характеристики

Інтелектуальні функції
Взаємодія з додатком через Bluetooth®, OLED-дисплей, змінюваний діапазон швидкостей, 3 встановлених на пристрої користувача програми з можливістю налаштувань через додаток.

Швидкості
5 встановлених швидкостей (1750, 1900 і 2100, потужність 2200, 2400 перкусій у хвилину) і призначена для користувача швидкість, що налаштовується через мобільний додаток (будь-яка в діапазоні від 1750 до 2400 ударів на хвилину).

Амплітуда
16 міліметрів.

Сумісні насадки
Всі насадки 4-го покоління.

Сумісні аксесуари
Стійка для бездротової зарядки Theragun Elite, бездротова зарядка MultiDevice, мобільний зарядний пристрій World Travel.

Габарити
24 x 17 x 7,4 см (Д х Ш х В).

Вага
1 кг.

Час роботи і тривалість зарядки акумулятора
Автономна робота - 120 хвилин,

Час зарядки акумулятора - 80 хвилин.

Тип акумулятора
Вбудований літій-іонний акумулятор 12В.

Гарантія
Гарантія на пристрій терміном на 1 рік, на зарядний пристрій і акумулятори - 90 днів, на насадки - 30 днів.

Характеристики зарядного модуля

Габарити
10,5 x 20,1 x 12,3 см (Д х Ш х В).

Час зарядки
Повна зарядка - 110 хвилин.

Вага
0,75 кг.

Сумісність
Тільки з моделями Theragun Elite.

Гарантія

Гарантія терміном на 1 рік.

Практичний посібник

Використання Theragun Elite

1. Щоб увімкнути Theragun Elite, натисніть і утримуйте центральну кнопку на панелі протягом 2 секунд.
2. Щоб збільшити або зменшити швидкість, натискайте на панелі кнопки з позначками плюс (+) або мінус (-).
3. Щоб переключатися між завантаженими програмами, натискайте на панелі кнопки зі стрілками вліво (<) або вправо (>).
4. Щоб вимкнути Theragun Elite, натисніть і утримуйте центральну кнопку на панелі, поки пристрій не відключиться.

Установка насадок

З'єднайте насадку з наконечником перкусійного механізму, а потім натисніть на неї, щоб зафіксувати. Щоб зняти насадку, візьміться за неї, утримуючи пальцями з кожного боку пластикового коннектора. Потягніть насадку і зніміть її.

Взаємодія з додатком Therabody

Загальна інформація по використанню

Theragun Elite - це розумний пристрій з можливістю підключення по Bluetooth до додатка Therabody. Після завантаження програми вам буде доступне покрокове керівництво по його налаштуванню, в якому наочно показано, як створити пару. Коли сполучення буде виконано, ви зможете через додаток регулювати швидкість, активувати програми терапії, а також отримувати персоналізовані рекомендації по використанню у режимі реального часу. OLED-дисплей Theragun Elite доповнить функціонал додатка, відображаючи поточну швидкість і силу впливу для більш простого контролю.

Збережені програми на пристрої

Theragun Elite може зберігати в своїй пам'яті до трьох заздалегідь завантажених програм. Кожна призначена для користувача програма являє собою унікальну комбінацію швидкості, часу і сили, яка залежить від режиму оздоровлення, на якому вона заснована. Це означає, що Theragun Elite індивідуально налаштовується під кожну людину і може бути адаптоване до її конкретних потреб.

Конфіденційність

Дані про ваше здоров'я і активності збираються у додатку Therabody. Ми розуміємо, що ваші персональні дані належать вам і тільки вам, і ніколи не збираємо, не продаємо і не передаємо їх третім особам. Ви можете перевірити це, активувавши режим польоту на своєму телефоні, і побачивши, що додаток продовжує працювати без інтернету, оскільки всі ваші дані зберігаються локально на вашому пристрої.

Завантажте програму Therabody в App Store або Google Play

Акумулятор і зарядка

Зарядка Theragun Elite

Підключіть адаптер у відповідний роз'єм стійки бездротової зарядки.
Вимкніть Theragun Elite.
Помістіть Theragun Elite на підставку для бездротової зарядки і натисніть на пристрій, рухаючи його вперед до упору.
При правильному підключенні на стійці бездротової зарядки загориться світлодіод. Коли значок батареї на OLED-дисплеї виявиться заповнений, зарядка Theragun Elite буде завершена. Пристрій можна залишити на стійці для бездротової зарядки, навіть коли масажер буде повністю заряджений.

Гарантія

Для ремонту або заміни за гарантією пристрою Theragun чи його комплектуючих, потрібно повернути їх Therabody з передоплатою доставки. Ця гарантія не поширюється на пошкодження, які виникли в результаті ремонту, зробленого або початого будь-ким, окрім уповноваженого персоналу Therabody, а також на пошкодження, що стали наслідком неправильного використання, зміни конструкції, псування, нормального зношування або нещасного випадку. Ремонт може здійснювати тільки уповноважений персонал Therabody. Усі питання, що стосуються дії гарантії, можна поставити по електронній пошті:  sales@theragunukraine.com.ua.

Theragun не дає нікому повноваження, включаючи роздрібних продавців, подальших набувачів і покупців, які купують продукт у роздрібного продавця, але, не обмежуючись перерахованими, зобов'язувати Theragun якимось чином виходити за рамки умов, викладених у цій гарантії.

Ця гарантія не поширюється на збитки, що стали наслідком неправильного використання, нещасних випадків, використання рідин, включаючи, але не обмежуючись перерахованими: взаємодію з водою або лосьйоном, встановлення будь-яких не схвалених виробником аксесуарів, внесення змін у конструкцію продукту, неправильного використання, несанкціонованого ремонту або модифікації, неправильного використання джерела живлення, відключення живлення, перепадів напруги мережі, падіння продукту, несправності або пошкодження робочої частини, пошкодження при транспортуванні, крадіжки, недбалості, вандалізму або впливу умов навколишнього середовища. Через відсутність можливості використовувати продукт протягом періоду, коли він знаходиться на ремонті в Theragun, або очікує запчастин чи ремонту. А також внаслідок будь-яких інших подій, які непідконтрольні Theragun.

Гарантія, представлена в цьому документі, є єдиною та унікальною. Що стосується товарів, на які вона поширюється, компанія не бере на себе жодних інших зобов'язань, які передбачають інші гарантії товарної придатності або придатності для певної мети. Theragun не несе відповідальності за будь-які випадкові, непрямі або реальні збитки. Зобов'язання за даною гарантією обмежуються ремонтом або заміною будь-якої деталі чи деталей, які були визнані несправними протягом установленого гарантійного терміну. Повернення вартості товару не проводиться. Якщо запасні частини для несправних деталей або матеріалів відсутні, то замість ремонту, Theragun залишає за собою право замінити продукт на аналогічний.

Ця гарантія не поширюється на купівлю відкритих, таких, що були у вжитку, відремонтованих, перепакованих та/або таких, що пройшли повторне опечатування продуктів, включаючи купівлю таких продуктів на сайтах інтернет-аукціонів, у перепродувачів оптових чи надлишкових товарів.  Усі гарантії на продукт або деталі, які були відремонтовані, замінені, змінені або модифіковані без попередньої прямої письмової згоди Theragun, Inc., негайно припиняють свою дію та втрачають чинність.

Дана гарантія наділяє вас спеціальними юридичними правами. Залежно від місця проживання, у вас також можуть бути додаткові права. Через відмінності у дії локального законодавства, деякі обмеження та винятки можуть не застосовуватися у вашому випадку. Ця гарантія поширюється на всі продукти Theragun, придбані в зазначені терміни через веб-сайт https://theragunukraine.com.ua/. На будь-які модифікації або адаптації, що дозволяють використовувати продукт у будь-якій іншій країні, ця гарантія не поширюється.

Виберіть пристрій Theragun, що підходить саме вам

Порівняння пристроїв