Комплект Theragun Mini + стійка, білий
10 063 грн8 840 грн

Розстрочка від 1 473 грн/міс Детальніше

10 063 грн8 840 грн

Розстрочка від 1 473 грн/міс Детальніше

Акція

Комплект Theragun Mini + стійка, білий

Ультрапортативний масажер і комфортна система зберігання
10 063 грн8 840 грн

Розстрочка від 1 473 грн/міс Детальніше

Компактний і потужний Theragun Mini буде слідувати за вами всюди, а після повернення додому займе гідне місце на фірмовій стійці для комфортної зарядки і зберігання. Розмістіть стійку в будь-якому зручному для вас місці, щоб швидко скористатися масажером, коли це необхідно. Ергономічна підставка з міцною основою забезпечить легкий доступ до зарядного пристрою, а стильний дизайн обох девайсів відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.

Варіант

Комплектація

Theragun mini
Стійка Theragun Mini
М'який чохол для зберігання (не показаний на ілюстрації)
Стандартна кульова насадка
Зарядний пристрій

Характеристики

Швидкості
1750, 2100, 2400 перкусій в хвилину.

Амплітуда
12 міліметрів.

Сумісні насадки
Всі насадки 4-го покоління.

Габарити пристрою
15,2 x 13,5 x 7,7 см (Д х Ш х В).

Вага пристрою
650 м

Час роботи і тривалість зарядки акумулятора
Автономна робота - 150 хвилин,

Час зарядки акумулятора - 80 хвилин.

Тип акумулятора
Вбудований літій-іонний акумулятор 12В.

Гарантія
Гарантія на пристрій терміном на 1 рік, на зарядний пристрій і акумулятори - 90 днів, на насадки - 30 днів.

Практичний посібник

Використання Theragun mini

1. Щоб увімкнути Theragun mini, натисніть і утримуйте багатофункціональну кнопку живлення/швидкості на правій стороні пристрою протягом 2 секунд.
2. Переміщайте пристрій по ділянках тіла, які вимагають терапії, у міру необхідності надаючи легкий або помірний тиск.
3. Натисніть кнопку живлення/швидкість ще раз, щоб переключитися до наступної з 3-х швидкостей.
4. Щоб вимкнути Theragun mini, натисніть і утримуйте кнопку живлення/швидкості до тих пір, поки пристрій не відключиться.

Установка насадок на Theragun mini

З'єднайте насадку з наконечником перкусійного механізму, а потім натисніть на неї, щоб зафіксувати. Щоб зняти насадку, візьміться за неї, утримуючи пальцями з кожного боку пластикового коннектора. Потягніть насадку і зніміть її.

Theragun Мini поставляється зі стандартною кульовою насадкою, призначеної для повсякденного використання. Пристрій також сумісний з усіма доступними насадками, за винятком ексклюзивних насадок Theragun liv першого покоління.

Акумулятор і зарядка

Зарядка Theragun mini

1. Вимкніть пристрій і підключіть адаптер живлення до зарядного гнізда Theragun mini.
2. Світлодіод на кнопці живлення/швидкості буде блимати до тих пір, поки пристрій не буде повністю заряджений.
3. Коли зарядка буде повністю завершена, світлодіод на кнопці живлення/швидкості стане зеленою.
4. Коли пристрій увімкнено, рівень заряду відображається на світлодіодному індикаторі на кнопці живлення/швидкості. Щоб визначити рівень заряду акумулятора, коли пристрій вимкнений, натисніть на кнопку живлення/швидкості, і світлодіодний індикатор батареї почне блимати, вказуючи на рівень заряду.

Рівень заряду акумулятора

Рівень заряду акумулятора пристрою Theragun mini можна визначити за кольором і блиманням індикатору.

Червоний, блимає: низький рівень заряду.
Синій, блимає: рівень заряду 50%.
Зелений, блимає: високий рівень заряду.
Зелений: повністю заряджена.

Гарантія

Для ремонту або заміни за гарантією пристрою Theragun чи його комплектуючих, потрібно повернути їх Therabody з передоплатою доставки. Ця гарантія не поширюється на пошкодження, які виникли в результаті ремонту, зробленого або початого будь-ким, окрім уповноваженого персоналу Therabody, а також на пошкодження, що стали наслідком неправильного використання, зміни конструкції, псування, нормального зношування або нещасного випадку. Ремонт може здійснювати тільки уповноважений персонал Therabody. Усі питання, що стосуються дії гарантії, можна поставити по електронній пошті:  sales@theragunukraine.com.ua.

Theragun не дає нікому повноваження, включаючи роздрібних продавців, подальших набувачів і покупців, які купують продукт у роздрібного продавця, але, не обмежуючись перерахованими, зобов'язувати Theragun якимось чином виходити за рамки умов, викладених у цій гарантії.

Ця гарантія не поширюється на збитки, що стали наслідком неправильного використання, нещасних випадків, використання рідин, включаючи, але не обмежуючись перерахованими: взаємодію з водою або лосьйоном, встановлення будь-яких не схвалених виробником аксесуарів, внесення змін у конструкцію продукту, неправильного використання, несанкціонованого ремонту або модифікації, неправильного використання джерела живлення, відключення живлення, перепадів напруги мережі, падіння продукту, несправності або пошкодження робочої частини, пошкодження при транспортуванні, крадіжки, недбалості, вандалізму або впливу умов навколишнього середовища. Через відсутність можливості використовувати продукт протягом періоду, коли він знаходиться на ремонті в Theragun, або очікує запчастин чи ремонту. А також внаслідок будь-яких інших подій, які непідконтрольні Theragun.

Гарантія, представлена в цьому документі, є єдиною та унікальною. Що стосується товарів, на які вона поширюється, компанія не бере на себе жодних інших зобов'язань, які передбачають інші гарантії товарної придатності або придатності для певної мети. Theragun не несе відповідальності за будь-які випадкові, непрямі або реальні збитки. Зобов'язання за даною гарантією обмежуються ремонтом або заміною будь-якої деталі чи деталей, які були визнані несправними протягом установленого гарантійного терміну. Повернення вартості товару не проводиться. Якщо запасні частини для несправних деталей або матеріалів відсутні, то замість ремонту, Theragun залишає за собою право замінити продукт на аналогічний.

Ця гарантія не поширюється на купівлю відкритих, таких, що були у вжитку, відремонтованих, перепакованих та/або таких, що пройшли повторне опечатування продуктів, включаючи купівлю таких продуктів на сайтах інтернет-аукціонів, у перепродувачів оптових чи надлишкових товарів.  Усі гарантії на продукт або деталі, які були відремонтовані, замінені, змінені або модифіковані без попередньої прямої письмової згоди Theragun, Inc., негайно припиняють свою дію та втрачають чинність.

Дана гарантія наділяє вас спеціальними юридичними правами. Залежно від місця проживання, у вас також можуть бути додаткові права. Через відмінності у дії локального законодавства, деякі обмеження та винятки можуть не застосовуватися у вашому випадку. Ця гарантія поширюється на всі продукти Theragun, придбані в зазначені терміни через веб-сайт https://theragunukraine.com.ua/. На будь-які модифікації або адаптації, що дозволяють використовувати продукт у будь-якій іншій країні, ця гарантія не поширюється.

Аксесуари Theragun mini

Аксесуари Theragun mini
Пристрій Theragun mini сумісний з усіма насадками 4-го покоління, тому Ви зможете використовувати свою улюблену насадку від PRO, Elite або Prime, або підібрати будь-які доступні в магазині варіанти і знайти те, що вам підходить.

Виберіть пристрій Theragun, що підходить саме вам

Порівняння пристроїв