Комплект Theragun Prime + зарядний модуль, чорний
15 688 грн13 335 грн

Розстрочка від 2 223 грн/міс Детальніше

15 688 грн13 335 грн

Розстрочка від 2 223 грн/міс Детальніше

Акція

Комплект Theragun Prime + зарядний модуль, чорний

Розумний. Простий. Новий стандарт у перкусійній терапії.
15 688 грн13 335 грн

Розстрочка від 2 223 грн/міс Детальніше

Новий спрощений розумний пристрій для перкусійної терапії робить акцент на найнеобхідніші функції, але при цьому має потужність і ефективність Theragun для глибокого впливу на всі групи м'язів. І Theragun Prime і бездротовий зарядний модуль складають ідеальний комплект, який дозволить вам піклуватися про своє тіло де завгодно і не думати про те, що пристрій може розрядитися.

Варіант

Комплектація

Theragun Prime
Стійка для бездротової зарядки Theragun Prime
Захисний чохол для перенесення
4 Насадки
• Демпферна
• Стандартна кульова
• "Великий палець"
• Конусна
Зарядний пристрій

Характеристики

Інтелектуальні функції
Взаємодія з додатком через Bluetooth®,

Змінний діапазон швидкостей,

Можливість налаштувань призначених для користувача програм через мобільний додаток.

Швидкості
5 встановлених швидкостей (1750, 1900 і 2100, потужність 2200, 2400 перкусій в хвилину) і призначена для користувача швидкість, що налаштовується через мобільний додаток (будь-яка в діапазоні від 1750 до 2400 ударів в хвилину).

Амплітуда
16 міліметрів.

Можливість зміни
Всі насадки 4-го покоління.

Сумісність з додатковими аксесуарами
Стійка для бездротової зарядки Theragun Prime.

Габарити пристрою
22,5 x 16 x 7,3 см (Д х Ш х В).

Вага пристрою
1 кг.

Час роботи і тривалість зарядки акумулятора

Автономна робота - 120 хвилин,

Тривалість зарядки акумулятора - 80 хвилин.

Тип акумулятора
Вбудований літій-іонний акумулятор 12В.

Гарантія
Гарантія на пристрій терміном на 1 рік, на зарядний пристрій і акумулятори - 90 днів, на насадки - 30 днів.

Практичний посібник

Використання Theragun Prime

1. Щоб увімкнути пристрій Theragun Prime, натисніть і утримуйте центральну кнопку на панелі протягом 2 секунд.
2 Щоб переключатися між режимами потужності і регулювання рівня впливу, натискайте на кнопку стрілки вгору (^) і вниз (v).
3. Щоб вимкнути Theragun Prime, натисніть і утримуйте центральну кнопку на панелі.

Установка насадок

З'єднайте насадку з наконечником перкусійного механізму, а потім натисніть на неї, щоб зафіксувати. Щоб зняти насадку, візьміться за неї, утримуючи пальцями з кожного боку пластикового коннектора. Потягніть насадку і зніміть.

Взаємодія з додатком Therabody

Загальна інформація

Theragun Prime - це розумний пристрій з можливістю підключення по Bluetooth до додатка Therabody. Після завантаження програми вам буде запропоновано поетапний огляд його налаштування, а також стане доступна інструкція, як створити пару. Коли сполучення буде виконано, ви зможете через додаток регулювати швидкість, активувати програми терапії, а також отримувати персоналізовані рекомендації по використанню в режимі реального часу.

Конфіденційність даних

Дані про ваше здоров'я і активності збираються в додатку Therabody. Ми розуміємо, що ваші персональні дані належать вам і тільки вам, і ніколи не збираємо, не продаємо і не передаємо їх третім особам. Ви можете перевірити це, активувавши режим польоту на своєму телефоні, і побачивши, що додаток продовжує працювати без інтернету, оскільки всі ваші дані зберігаються локально на вашому пристрої.

Завантажте програму Therabody в App Store або Google Play

Акумулятор і зарядка

Зарядка Theragun Prime

1. Вимкніть пристрій і підключіть адаптер живлення до зарядного гнізда Theragun Prime.
2. Світлодіодний індикатор заряду батареї, розташований під 5 смугами індикаторів потужності, почне блимати.
3. Коли 3 світлодіоди індикатора батареї загоряться, зарядка буде завершена.

* Theragun Prime не підтримує бездротову зарядку.

Гарантія

Для ремонту або заміни за гарантією пристрою Theragun чи його комплектуючих, потрібно повернути їх Therabody з передоплатою доставки. Ця гарантія не поширюється на пошкодження, які виникли в результаті ремонту, зробленого або початого будь-ким, окрім уповноваженого персоналу Therabody, а також на пошкодження, що стали наслідком неправильного використання, зміни конструкції, псування, нормального зношування або нещасного випадку. Ремонт може здійснювати тільки уповноважений персонал Therabody. Усі питання, що стосуються дії гарантії, можна поставити по електронній пошті:  sales@theragunukraine.com.ua.

Theragun не дає нікому повноваження, включаючи роздрібних продавців, подальших набувачів і покупців, які купують продукт у роздрібного продавця, але, не обмежуючись перерахованими, зобов'язувати Theragun якимось чином виходити за рамки умов, викладених у цій гарантії.

Ця гарантія не поширюється на збитки, що стали наслідком неправильного використання, нещасних випадків, використання рідин, включаючи, але не обмежуючись перерахованими: взаємодію з водою або лосьйоном, встановлення будь-яких не схвалених виробником аксесуарів, внесення змін у конструкцію продукту, неправильного використання, несанкціонованого ремонту або модифікації, неправильного використання джерела живлення, відключення живлення, перепадів напруги мережі, падіння продукту, несправності або пошкодження робочої частини, пошкодження при транспортуванні, крадіжки, недбалості, вандалізму або впливу умов навколишнього середовища. Через відсутність можливості використовувати продукт протягом періоду, коли він знаходиться на ремонті в Theragun, або очікує запчастин чи ремонту. А також внаслідок будь-яких інших подій, які непідконтрольні Theragun.

Гарантія, представлена в цьому документі, є єдиною та унікальною. Що стосується товарів, на які вона поширюється, компанія не бере на себе жодних інших зобов'язань, які передбачають інші гарантії товарної придатності або придатності для певної мети. Theragun не несе відповідальності за будь-які випадкові, непрямі або реальні збитки. Зобов'язання за даною гарантією обмежуються ремонтом або заміною будь-якої деталі чи деталей, які були визнані несправними протягом установленого гарантійного терміну. Повернення вартості товару не проводиться. Якщо запасні частини для несправних деталей або матеріалів відсутні, то замість ремонту, Theragun залишає за собою право замінити продукт на аналогічний.

Ця гарантія не поширюється на купівлю відкритих, таких, що були у вжитку, відремонтованих, перепакованих та/або таких, що пройшли повторне опечатування продуктів, включаючи купівлю таких продуктів на сайтах інтернет-аукціонів, у перепродувачів оптових чи надлишкових товарів.  Усі гарантії на продукт або деталі, які були відремонтовані, замінені, змінені або модифіковані без попередньої прямої письмової згоди Theragun, Inc., негайно припиняють свою дію та втрачають чинність.

Дана гарантія наділяє вас спеціальними юридичними правами. Залежно від місця проживання, у вас також можуть бути додаткові права. Через відмінності у дії локального законодавства, деякі обмеження та винятки можуть не застосовуватися у вашому випадку. Ця гарантія поширюється на всі продукти Theragun, придбані в зазначені терміни через веб-сайт https://theragunukraine.com.ua/. На будь-які модифікації або адаптації, що дозволяють використовувати продукт у будь-якій іншій країні, ця гарантія не поширюється.

Виберіть пристрій Theragun, що підходить саме вам

Порівняння пристроїв