Комплект з 5-ти насадок для масажерів Theragun
4 375 грн3 939 грн

Розстрочка від 657 грн/міс Детальніше

4 375 грн3 939 грн

Розстрочка від 657 грн/міс Детальніше

Акція

Комплект з 5-ти насадок для масажерів Theragun

Сумісні з Theragun PRO, Elite, Prime, Mini, G3PRO, G3
4 375 грн3 939 грн

Розстрочка від 657 грн/міс Детальніше

Додайте до свого Theragun комплект різноманітних насадок для якісного опрацьовування кожного м'яза тіла. Насадки виготовлені з суцільного пінного матеріалу з закритими порами і їх поверхню легко очистити. Кожна насадка має унікальну форму і власну ступінь впливу, дозволяючи максимально ефективно опрацювати потрібну область.

Варіант

Комплектація

У цей комплект входять п'ять насадок:

  • Демпфер - для чутливих ділянок і зон над кістками;
  • Великий м'яч - для великих груп м'язів, таких, як сідниці і квадрицепси;
  • Конус - для точкової обробки м'язів;
  • Великий палець - для тригерних точок і попереку;
  • Клиновидна насадка - для зони лопаток.

Не забудьте встановити на ваш смартфон додаток Therabody (iOS, Android), щоб розкрити потенціал кожної насадки.

Характеристики

Сумісність з пристроями

4-е покоління: PRO, Elite, Prime, mini
3-е покоління: G3PRO, G3

Матеріал
Суцільний піноматеріал.

Гарантія
Гарантія терміном на 30 днів.

Гарантія

Для ремонту або заміни за гарантією пристрою Theragun чи його комплектуючих, потрібно повернути їх Therabody з передоплатою доставки. Ця гарантія не поширюється на пошкодження, які виникли в результаті ремонту, зробленого або початого будь-ким, окрім уповноваженого персоналу Therabody, а також на пошкодження, що стали наслідком неправильного використання, зміни конструкції, псування, нормального зношування або нещасного випадку. Ремонт може здійснювати тільки уповноважений персонал Therabody. Усі питання, що стосуються дії гарантії, можна поставити по електронній пошті:  sales@theragunukraine.com.ua.

Theragun не дає нікому повноваження, включаючи роздрібних продавців, подальших набувачів і покупців, які купують продукт у роздрібного продавця, але, не обмежуючись перерахованими, зобов'язувати Theragun якимось чином виходити за рамки умов, викладених у цій гарантії.

Ця гарантія не поширюється на збитки, що стали наслідком неправильного використання, нещасних випадків, використання рідин, включаючи, але не обмежуючись перерахованими: взаємодію з водою або лосьйоном, встановлення будь-яких не схвалених виробником аксесуарів, внесення змін у конструкцію продукту, неправильного використання, несанкціонованого ремонту або модифікації, неправильного використання джерела живлення, відключення живлення, перепадів напруги мережі, падіння продукту, несправності або пошкодження робочої частини, пошкодження при транспортуванні, крадіжки, недбалості, вандалізму або впливу умов навколишнього середовища. Через відсутність можливості використовувати продукт протягом періоду, коли він знаходиться на ремонті в Theragun, або очікує запчастин чи ремонту. А також внаслідок будь-яких інших подій, які непідконтрольні Theragun.

Гарантія, представлена в цьому документі, є єдиною та унікальною. Що стосується товарів, на які вона поширюється, компанія не бере на себе жодних інших зобов'язань, які передбачають інші гарантії товарної придатності або придатності для певної мети. Theragun не несе відповідальності за будь-які випадкові, непрямі або реальні збитки. Зобов'язання за даною гарантією обмежуються ремонтом або заміною будь-якої деталі чи деталей, які були визнані несправними протягом установленого гарантійного терміну. Повернення вартості товару не проводиться. Якщо запасні частини для несправних деталей або матеріалів відсутні, то замість ремонту, Theragun залишає за собою право замінити продукт на аналогічний.

Ця гарантія не поширюється на купівлю відкритих, таких, що були у вжитку, відремонтованих, перепакованих та/або таких, що пройшли повторне опечатування продуктів, включаючи купівлю таких продуктів на сайтах інтернет-аукціонів, у перепродувачів оптових чи надлишкових товарів.  Усі гарантії на продукт або деталі, які були відремонтовані, замінені, змінені або модифіковані без попередньої прямої письмової згоди Theragun, Inc., негайно припиняють свою дію та втрачають чинність.

Дана гарантія наділяє вас спеціальними юридичними правами. Залежно від місця проживання, у вас також можуть бути додаткові права. Через відмінності у дії локального законодавства, деякі обмеження та винятки можуть не застосовуватися у вашому випадку. Ця гарантія поширюється на всі продукти Theragun, придбані в зазначені терміни через веб-сайт https://theragunukraine.com.ua/. На будь-які модифікації або адаптації, що дозволяють використовувати продукт у будь-якій іншій країні, ця гарантія не поширюється.

Виберіть пристрій Theragun, що підходить саме вам

Порівняння пристроїв