Перкусійний масажер mini, чорний
8 750 грн7 437 грн

Розстрочка від 1 240 грн/міс Детальніше

8 750 грн7 437 грн

Розстрочка від 1 240 грн/міс Детальніше

Акція

Перкусійний масажер mini, чорний

Ультрапортативний перкусійний масажер
8 750 грн7 437 грн

Розстрочка від 1 240 грн/міс Детальніше

Theragun Mini - компактний помічник, який поєднує в собі можливості якісної м'язової терапії Theragun з унікальною портативністю. Theragun mini - найкомпактніший і потужний масажер, який можна взяти з собою куди завгодно.

5% від вартості кожного проданого Theragun будуть передані ЗСУ!
Слава Україні!

Гарантія на пристрій терміном на 1 рік, на зарядний пристрій і акумулятори - 90 днів, на насадки - 30 днів.
Двигун QX35 з технологією QuietForce Technology™
Загальний час автономної роботи — 150 хвилин
Сучасна ультрапортативна конструкція
3-х рівневе регулювання швидкісного режиму

Маленький пристрій, велика ефективність

Якісна терапія Theragun у будь-який час і в будь-якому місці

Новий запатентований безщітковий двигун був поміщений у найкомпактніший корпус за всю історію компанії. У пристрої Theragun Mini гармонійно поєднуються потужність і розмір, що робить його надзвичайно зручним пристроєм для якісного опрацьовування м'язів в умовах браку місця або часу.

Той, хто завжди поруч

Судоми та підвищена напруга в м'язах можуть стати проблемою у найбільш неслушний час, і якщо ви раптом опинилися далеко від дому, будьте впевнені: Theragun mini вам допоможе. Покладіть Theragun Mini в кишеню куртки або в сумку зі спорядженням, щоб мати можливість у будь-який момент дістати його та пропрацювати м'язи плеча або гомілки.

Такий тихий, що його ледь чутно

Неважливо, де Ви, дорогою на роботу або вдома, в будь-який момент Ви може увімкнути безшумний Theragun Mini та насолодитися тим, як напруга «залишає» м'язи. Усе це стало можливим завдяки технології QuietForce.

Завдяки збільшеному часу автономної роботи та передовому дизайну, mini став прекрасним доповненням серії продукції Theragun.

Завдяки збільшеному часу автономної роботи і передового дизайну, mini став прекрасним доповненням серії продукції Theragun.

 

3 оптимальних швидкісних режими

Mini дозволяє Вам вибирати між 1750, 2100 та 2400 перкусіями на хвилину. Завдяки науковому підходу до калібрування, кожна з цих швидкостей забезпечує максимальний ефективний та безпечний вплив.

Ергономічна ручка

Theragun Mini має запатентований «трикутний» дизайн з ергономічним корпусом і плавними лініями. Mini можна легко тримати однією рукою, що знижує навантаження на зап'ястя.

Час автономної роботи - 150 хвилин

Ваш пристрій повинен бути готовий до роботи саме тоді, коли він вам знадобиться. Mini встановлює новий стандарт практичності - пристрій здатний безперервно працювати до 150 хвилин.

Технологія QuietForce

Завдяки запатентованій технології QuietForce ми змогли зменшити розміри масажера, зберігши при цьому безшумність та функціональність. Theragun Mini вміщує в своєму компактному корпусі все необхідне для якісного перкусійного масажу.

Комплектація

 • Theragun mini
 • М'який чохол для зберігання (не показано на ілюстрації)
 • Стандартна кульова насадка
 • Зарядний пристрій
Характеристики
 • Швидкості

1750, 2100, 2400 перкусій на хвилину.

 • Амплітуда

12 міліметрів.

 • Сумісні насадки

Усі насадки 4-го покоління.

 • Габарити пристрою

15,2 x 13,5 x 7,7 см (Д х Ш х В).

 • Вага пристрою

650 г.

 • Час роботи та тривалість зарядки акумулятора

Автономна робота - 150 хвилин,

Час зарядки акумулятора - 80 хвилин.

 • Тип акумулятора

Вбудований літій-іонний акумулятор 12В.

 • Гарантія

Гарантія на пристрій терміном на 1 рік, на зарядний пристрій і акумулятори - 90 днів, на насадки - 30 днів.

Практичний посібник

Використання Theragun Mini

1. Щоб увімкнути Theragun mini, натисніть та утримуйте багатофункціональну кнопку живлення/швидкості на правому боці пристрою протягом 2 секунд.
2. Рухайте пристрій по ділянках тіла, які вимагають терапії, в міру необхідності надаючи легкого або помірного тиску.
3. Натисніть кнопку живлення/швидкість іще раз, щоб перейти до наступної з 3-х швидкостей.
4. Щоб вимкнути Theragun Мini, натисніть та утримуйте кнопку живлення/швидкості доти, поки пристрій не вимкнеться.

Встановлення насадок на Theragun mini

Зіставте насадку з наконечником перкусійного механізму, а потім натисніть на неї, щоб зафіксувати. Щоб зняти насадку, візьміться за неї, утримуючи пальцями з кожного боку пластикового конектора. Потягніть насадку та зніміть її.

Theragun Мini постачається зі стандартною кульової насадкою, призначеною для повсякденного використання. Пристрій також сумісний з усіма доступними насадками, за винятком ексклюзивних насадок Theragun liv першого покоління.

Акумулятор і зарядка

Зарядка Theragun mini

1. Вимкніть пристрій і підключіть адаптер живлення до зарядного роз'єму Theragun mini.
2. Світлодіод на кнопці живлення/швидкості блиматиме до того часу, поки пристрій не буде повністю заряджений.
3. Коли зарядка буде повністю завершена, світлодіод на кнопці живлення/швидкості загориться зеленим кольором.
4. Коли пристрій увімкнений, рівень заряду відображається на світлодіодному індикаторі на кнопці живлення/швидкості. Щоб визначити рівень заряду акумулятора, коли пристрій вимкнений, натисніть на кнопку живлення/швидкості, і світлодіодний індикатор батареї почне блимати, вказуючи на рівень заряду.

Рівень заряду акумулятора

Рівень заряду акумулятора пристрою Theragun mini можна визначити за кольором і блимання індикатора.

Червоний, блимає: низький рівень заряду.
Синій, блимає: рівень заряду 50%.
Зелений, блимає: високий рівень заряду.
Зелений: повністю заряджена.

Гарантія

Для ремонту або заміни за гарантією пристрою Theragun чи його комплектуючих, потрібно повернути їх Therabody з передоплатою доставки. Ця гарантія не поширюється на пошкодження, які виникли в результаті ремонту, зробленого або початого будь-ким, окрім уповноваженого персоналу Therabody, а також на пошкодження, що стали наслідком неправильного використання, зміни конструкції, псування, нормального зношування або нещасного випадку. Ремонт може здійснювати тільки уповноважений персонал Therabody. Усі питання, що стосуються дії гарантії, можна поставити по електронній пошті: sales@theragunukraine.com.ua.

Therabody не дає нікому повноваження, включаючи роздрібних продавців, подальших набувачів і покупців, які купують продукт у роздрібного продавця, але, не обмежуючись перерахованими, зобов'язувати Therabody якимось чином виходити за рамки умов, викладених у цій гарантії.

Ця гарантія не поширюється на збитки, що стали наслідком неправильного використання, нещасних випадків, використання рідин, включаючи, але не обмежуючись перерахованими: взаємодію з водою або лосьйоном, встановлення будь-яких не схвалених виробником аксесуарів, внесення змін у конструкцію продукту, неправильного використання, несанкціонованого ремонту або модифікації, неправильного використання джерела живлення, відключення живлення, перепадів напруги мережі, падіння продукту, несправності або пошкодження робочої частини, пошкодження при транспортуванні, крадіжки, недбалості, вандалізму або впливу умов навколишнього середовища. Через відсутність можливості використовувати продукт протягом періоду, коли він знаходиться на ремонті в Theragun, або очікує запчастин чи ремонту. А також внаслідок будь-яких інших подій, які непідконтрольні Therabody.

Гарантія, представлена в цьому документі, є єдиною та унікальною. Що стосується товарів, на які вона поширюється, компанія не бере на себе жодних інших зобов'язань, які передбачають інші гарантії товарної придатності або придатності для певної мети. Therabody не несе відповідальності за будь-які випадкові, непрямі або реальні збитки. Зобов'язання за даною гарантією обмежуються ремонтом або заміною будь-якої деталі чи деталей, які були визнані несправними протягом установленого гарантійного терміну. Повернення вартості товару не проводиться. Якщо запасні частини для несправних деталей або матеріалів відсутні, то замість ремонту, Therabody залишає за собою право замінити продукт на аналогічний.

Ця гарантія не поширюється на купівлю відкритих, таких, що були у вжитку, відремонтованих, перепакованих та/або таких, що пройшли повторне опечатування продуктів, включаючи купівлю таких продуктів на сайтах інтернет-аукціонів, у перепродувачів оптових чи надлишкових товарів.  Усі гарантії на продукт або деталі, які були відремонтовані, замінені, змінені або модифіковані без попередньої прямої письмової згоди Theragun, Inc., негайно припиняють свою дію та втрачають чинність.

Дана гарантія наділяє вас спеціальними юридичними правами. Залежно від місця проживання, у вас також можуть бути додаткові права. Через відмінності у дії локального законодавства, деякі обмеження та винятки можуть не застосовуватися у вашому випадку. Ця гарантія поширюється на всі продукти Theragun, придбані в зазначені терміни через веб-сайт Therabody. На будь-які модифікації або адаптації, що дозволяють використовувати продукт у будь-якій іншій країні, ця гарантія не поширюється.

Аксесуари Theragun mini

Пристрій Theragun mini сумісний з усіма насадками 4-го покоління, тому Ви зможете використовувати свою улюблену насадку від PRO, Elite або Prime, або підібрати будь-які доступні в магазині варіанти та знайти те, що вам підходить.

Виберіть пристрій Theragun, що підходить саме вам

Порівняння пристроїв