Перкусійний масажер Theragun Elite, чорний
17 500 грн

Розстрочка від 2 917 грн/міс Детальніше

17 500 грн

Розстрочка від 2 917 грн/міс Детальніше

Акція

Перкусійний масажер Theragun Elite, чорний

Наш найтихіший масажер із витонченим, преміальним дизайном.
17 500 грн

Розстрочка від 2 917 грн/міс Детальніше

Нова модель Theragun Elite має неперевершену потужність масажерів Theragun. Пристрій з передовою звукоізоляцією дозволяє глибоко впливати на м'язові шари, підвищуючи їх еластичність та покращуючи кровообіг. Масажер Theragun Elite дарує можливість щодня піклуватися про своє тіло: знімати напругу в м'язах, а також позбавлятися болючості та дискомфорту до й після фізичних навантажень. 

5% від вартості кожного проданого Theragun будуть передані ЗСУ!
Слава Україні!

Варіант

Гарантія на пристрій терміном на 1 рік, на зарядний пристрій і акумулятори - 90 днів, на насадки - 30 днів.
Ергономічна універсальна ручка з кількома варіантами хвата
Двигун QX65 з унікальною технологією QuietForce Technology™
Загальний час автономної роботи - 120 хвилин
Взаємодія з додатком через Bluetooth®
OLED-дисплей з вимірювачем сили
Регульована швидкість

Потужний, але тихий

Секрет двигуна нашого найтихішого пристрою Theragun Elite в унікальній технології Quietforce QX65:

Щоб створити максимально тихий пристрій, ми встановили передову звукоізоляцію на QX65, наш фірмовий безщітковий двигун з технологією QuietForce. Двигун Theragun Elite забезпечує безперебійну роботу пристрою з ударною силою до 18 кг, але працює не голосніше звичайної електричної зубної щітки.

Преміальний стосовно всього пристрій


Час автономної роботи Theragun Elite становить 120 хвилин, що гарантує безперебійну роботу пристрою в два рази довше, ніж у масажерів попередніх поколінь. Для зручності користувача можлива бездротова зарядка вбудованого літій-іонного акумулятора.

Theragun Elite набагато тихіше, ніж інші масажні пристрої. Володіє неперевершеним дизайном і проникає в глибокі м'язові шари для ефективного впливу на малі і великі м'язові групи. Поки інші масажні пристрої змушують вибирати між потужністю і тихою роботою, Theragun Elite пропонує і те, і інше.

Завдяки якісному калібруванню, Theragun Elite впливає на м'язи на 60% глибше (зі швидкістю 40 перкусій в секунду) звичайних масажерів, забезпечуючи цим більш ефективну терапію вашого тіла. Посилений привід пристрою витримує додаткове навантаження без втрати швидкості або якості впливу.

Час роботи від акумулятора в 2 рази більше

ніж у пристроїв минулого покоління.

На 75% тихіше

пристроїв минулого покоління.

Впливає на м'язи на 60% глибше

ніж звичайні масажери.

Theragun Elite85%
Звичайні масажні пристрої60%
Theragun 3-го покоління40%

Всі преміальні функції, необхідні для щоденної турботи про ваше тіло, в одному елегантному, привабливому пристрої.

Ергономічна ручка з кількома варіантами хвата

Запатентована ергономічна ручка Theragun Elite дозволяє тримати пристрій у різних положеннях, знижуючи навантаження на кисті рук, зап'ястя та передпліччя.

OLED-дисплей з вимірювачем сили

На OLED-дисплеї наочно відображаються показники поточної швидкості та сили, яка застосовується, що дозволяє повністю контролювати вплив пристрою. Навіть якщо ви залишите свій телефон у роздягальні або вдома, ви можете перемикатися між трьома попередньо встановленими програмами, які заздалегідь завантажені в пам'ять вашого Theragun Elite з мобільного додатка Therabody.

Регульована швидкість

Незалежно від того, чи обробляєте ви чутливу зону або маєте потребу в повній потужності пристрою, Theragun Elite можна керувати через Bluetooth у мобільному додатку Therabody, обираючи будь-яку швидкість в межах науково відкаліброваного діапазону 1750-2400 ударів на хвилину. Theragun Elite має п'ять швидкостей: 1750, 1900, 2100, 2200, 2400 уд/хв.

Час роботи від акумулятора

Під час розробки пристрою Theragun Elite була досягнута нова рекордна позначка в тривалості автономної роботи вбудованого літій-іонного акумулятора - 120 хвилин безперервного використання. Крім того, акумулятор підтримує бездротову зарядку, а це означає, що пристрій буде зручно заряджати на стійці для бездротової зарядки (продається окремо).

Мобільний додаток допоможе персоналізувати вашу терапію та буде вашим провідником на шляху до здорового тіла

Додаток Therabody інтегрується з Apple Health і Google Fit, вивчаючи вашу повсякденну активність. На підставі отриманих даних, розумний додаток складає персональні рекомендації процедур, які потім можна записати на ваш пристрій через Bluetooth®. Наприклад, якщо ви щойно закінчили інтенсивне сайкл-тренування або вийшли з літака після довгого польоту, додаток може запропонувати вам індивідуальну процедуру для відновлення ніг і ступень.

Перкусійна терапія стала набагато розумнішою

Перкусійна терапія Theragun: як це працює і в чому особливість

Глибина

Важливим критерієм глибокого опрацювання м'язів є амплітуда. Амплітуда визначає, наскільки далеко висувається стрижень пристрою під час перкусійної терапії. Амплітуда пристроїв Theragun становить 16 мм, що дозволяє впливати на м'язи на 60% глибше, ніж у звичайних масажерів.

Швидкість

Більшість високошвидкісних масажерів із низькою амплітудою позбавляють шкіру чутливості через швидку вібрацію. Пристрої Theragun впливають на м'язи на 60% глибше, насадка приладу відривається від поверхні шкіри рівно 40 разів на секунду, дозволяючи опрацьовувати цільову ділянку, при цьому не даючи мозку адаптуватися до стимуляції.

Сила

Засновник компанії, лікар Джейсон Версленд, шукав природний спосіб позбавити себе болю. Однак пристрої, які він застосовував, не змогли усунути причину його проблем.  Тринадцять версій по тому з'явився масажер Theragun Elite, здатний забезпечити унікальну амплітуду, швидкість та силу впливу до 18 кг. Потужність та ефективність Theragun Elite спрямовані на поліпшення кровообігу та зняття м'язової напруги.

5 насадок з поверхнею, яка легко очищується, для ефективного впливу на проблемні зони

Важливим критерієм є матеріал, який торкається вашого тіла. Жорсткий пластик, наприклад, здатний завдати шкоди. Тому наші насадки виготовлені з суцільного пінного матеріалу з закритими порами. Їх поверхню можна легко очистити, що підтримує високий показник гігієнічності.


Рівень впливу: 3/10
Демпферна насадка

Використовується в основному на ніжних ділянках і зонах кісток. Ідеальна для повсякденного використання.

Dampener Attachment
Рівень впливу: 5/10
Стандартна кульова насадка

Ідеально підходить для загального опрацювання, а також опрацювання великих і малих груп м'язів.

Standard Ball Attachment
Рівень впливу: 10/10
Конусна насадка

Використовується для точкового масажу, зокрема, кистях і ступнях.

Cone Attachment
Рівень впливу: 7/10
«Великий палець»

Використовується головним чином на тригерних точках і попереку.

Thumb Attachment
Рівень впливу: 5/10
Клинова насадка

Ідеально підходить для лопаткової частини та клубово-великогомілкового тракту, головним чином для «роботи скребком» і «вичавлювання» молочної кислоти з м'язів.

Wedge Attachment

Комплектація

 • Theragun Elite
 • Захисний чохол для перенесення
 • 5 насадок
  • Демпферна
  • Стандартная кульова
  • Клинова
  • Великий палець
  • Конусна
 • Зарядний пристрій
Характеристики

Інтелектуальні функції 
Взаємодія з додатком через Bluetooth®, OLED-дисплей, змінюваний діапазон швидкостей, 3 встановлених на пристрої програми для користувачів з можливістю налаштування через додаток.

Швидкості
5 встановлених швидкостей (1750, 1900, 2100, 2200, 2400 перкусій на хвилину) і призначена для користувача швидкість, що налаштовується через мобільний додаток (будь-яка в діапазоні від 1750 до 2400 ударів на хвилину).

Амплітуда
16 міліметрів.

Сумісні насадки
Усі насадки 4-го покоління.

Сумісні аксесуари
Стійка для бездротової зарядки Theragun Elite, бездротова зарядка MultiDevice, мобільний зарядний пристрій World Travel.

Габарити
24 x 17 x 7,4 см (Д х Ш х В).

Вага
1 кг.

Час роботи та тривалість зарядки акумулятора
Автономна робота - 120 хвилин,

Час зарядки акумулятора - 80 хвилин.

Тип акумулятора
Вбудований літій-іонний акумулятор 12В.

Гарантія
Гарантія на пристрій терміном на 1 рік, на зарядний пристрій і акумулятори - 90 днів, на насадки - 30 днів.

Практичний посібник

Використання Theragun Elite

1. Щоб увімкнути Theragun Elite, натисніть та утримуйте центральну кнопку на панелі протягом 2 секунд.
2. Щоб збільшити або зменшити швидкість, натискайте на панелі кнопки з позначеннями плюс (+) або мінус (-).
3. Щоб перемикатися між завантаженими програмами, натискайте на панелі кнопки зі стрілками вліво (<) або вправо (>).
4. Щоб вимкнути Theragun Elite, натисніть та утримуйте центральну кнопку на панелі, поки пристрій не вимкнеться.

Встановлення насадок

Зіставте насадку з наконечником перкусійного механізму, а потім натисніть на неї, щоб зафіксувати. Щоб зняти насадку, візьміться за неї, утримуючи пальцями з кожного боку пластикового конектора. Потягніть насадку та зніміть її.

Взаємодія з додатком Therabody

Загальна інформація з використання

Theragun Elite — це розумний пристрій з можливістю підключення по Bluetooth до додатка Therabody. Після завантаження додатка вам буде доступне поетапне керівництво з його налаштування, в якому наочно показано, як виконати сполучення. Коли сполучення буде виконано, ви зможете через додаток регулювати швидкість, активувати програми терапії, а також отримувати персоналізовані рекомендації з використання в режимі реального часу. OLED-дисплей Theragun Elite доповнить функціонал додатка, відображаючи поточну швидкість та силу впливу для більш простого контролю.

Збережені програми на пристрої

Theragun Elite може зберігати у своїй пам'яті до трьох заздалегідь завантажених програм. Кожна призначена для користувача програма являє собою унікальну комбінацію швидкості, часу та сили, яка залежить від режиму оздоровлення, на якому вона заснована.  Це означає, що Theragun Elite індивідуально підлаштовується під кожну людину і може бути адаптоване до його конкретних потреб.

Конфіденційність

Дані про ваше здоров'я та активність збираються в додатку Therabody. Ми розуміємо, що ваші персональні дані належать вам і тільки вам, і ніколи не збираємо, не продаємо та не передаємо їх третім особам. Ви можете перевірити це, активувавши режим польоту на своєму телефоні, і побачивши, що додаток продовжує працювати без інтернету, оскільки всі ваші дані зберігаються локально на вашому пристрої.

Завантажте додаток Therabody в App Store або Google Play

Акумулятор і зарядка

Зарядка Theragun Elite

 1. Вимкніть пристрій та під'єднайте адаптер живлення до зарядного роз'єму пристрою Theragun Elite.
 2. На OLED-дисплеї відобразиться індикатор заряду акумулятора. Коли індикатор перестане блимати, зарядка буде завершена.
 3. Зарядка повністю завершена, коли значок акумулятора на OLED-дисплеї заповнений і на індикаторі показано 100%. Зарядка акумулятора Elite можлива в бездротовому режимі.
Гарантія

Для ремонту або заміни за гарантією пристрою Theragun чи його комплектуючих, потрібно повернути їх Therabody з передоплатою доставки. Ця гарантія не поширюється на пошкодження, які виникли в результаті ремонту, зробленого або початого будь-ким, окрім уповноваженого персоналу Therabody, а також на пошкодження, що стали наслідком неправильного використання, зміни конструкції, псування, нормального зношування або нещасного випадку. Ремонт може здійснювати тільки уповноважений персонал Therabody. Усі питання, що стосуються дії гарантії, можна поставити по електронній пошті: sales@theragunukraine.com.ua.

Therabody не дає нікому повноваження, включаючи роздрібних продавців, подальших набувачів і покупців, які купують продукт у роздрібного продавця, але, не обмежуючись перерахованими, зобов'язувати Therabody якимось чином виходити за рамки умов, викладених у цій гарантії.

Ця гарантія не поширюється на збитки, що стали наслідком неправильного використання, нещасних випадків, використання рідин, включаючи, але не обмежуючись перерахованими: взаємодію з водою або лосьйоном, встановлення будь-яких не схвалених виробником аксесуарів, внесення змін у конструкцію продукту, неправильного використання, несанкціонованого ремонту або модифікації, неправильного використання джерела живлення, відключення живлення, перепадів напруги мережі, падіння продукту, несправності або пошкодження робочої частини, пошкодження при транспортуванні, крадіжки, недбалості, вандалізму або впливу умов навколишнього середовища. Через відсутність можливості використовувати продукт протягом періоду, коли він знаходиться на ремонті в Theragun, або очікує запчастин чи ремонту. А також внаслідок будь-яких інших подій, які непідконтрольні Therabody.

Гарантія, представлена в цьому документі, є єдиною та унікальною. Що стосується товарів, на які вона поширюється, компанія не бере на себе жодних інших зобов'язань, які передбачають інші гарантії товарної придатності або придатності для певної мети. Therabody не несе відповідальності за будь-які випадкові, непрямі або реальні збитки. Зобов'язання за даною гарантією обмежуються ремонтом або заміною будь-якої деталі чи деталей, які були визнані несправними протягом установленого гарантійного терміну. Повернення вартості товару не проводиться. Якщо запасні частини для несправних деталей або матеріалів відсутні, то замість ремонту, Therabody залишає за собою право замінити продукт на аналогічний.

Ця гарантія не поширюється на купівлю відкритих, таких, що були у вжитку, відремонтованих, перепакованих та/або таких, що пройшли повторне опечатування продуктів, включаючи купівлю таких продуктів на сайтах інтернет-аукціонів, у перепродувачів оптових чи надлишкових товарів.  Усі гарантії на продукт або деталі, які були відремонтовані, замінені, змінені або модифіковані без попередньої прямої письмової згоди Theragun, Inc., негайно припиняють свою дію та втрачають чинність.

Дана гарантія наділяє вас спеціальними юридичними правами. Залежно від місця проживання, у вас також можуть бути додаткові права. Через відмінності у дії локального законодавства, деякі обмеження та винятки можуть не застосовуватися у вашому випадку. Ця гарантія поширюється на всі продукти Theragun, придбані в зазначені терміни через веб-сайт Therabody. На будь-які модифікації або адаптації, що дозволяють використовувати продукт у будь-якій іншій країні, ця гарантія не поширюється.

Аксесуари Elite

Нові аксесуари 4-го покоління дозволяють відчути більш приємний вплив на м'язи, ніж раніше. Theragun Elite сумісний з такими аксесуарами:

 • Стійка для бездротової зарядки Theragun Elite
 • Бездротова зарядка Multi-device
 • Мобільний зарядний пристрій World Travel
 • Усі насадки 4-го покоління

Виберіть пристрій Theragun, що підходить саме вам

Порівняння пристроїв