Перкусійний масажер Theragun Prime
13 125 грн11 156 грн

Розстрочка від 1 859 грн/міс Детальніше

13 125 грн11 156 грн

Розстрочка від 1 859 грн/міс Детальніше

Акція

Перкусійний масажер Theragun Prime

Розумний. Простий. Новий стандарт у перкусійній терапії.
13 125 грн11 156 грн

Розстрочка від 1 859 грн/міс Детальніше

Новий спрощений розумний пристрій для перкусійної терапії робить акцент на найнеобхідніші функції, але при цьому має потужність та ефективність Theragun для глибокого впливу на всі групи м'язів. Усього кілька секунд і ви зможете зменшити дискомфорт, позбутися скутості рухів і напруженості, а також відновити м'язи після фізичної активності.

5% від вартості кожного проданого Theragun будуть передані ЗСУ!
Слава Україні!

Варіант

Гарантія на пристрій терміном на 1 рік, на зарядний пристрій і акумулятори - 90 днів, на насадки - 30 днів.
Ергономічна універсальна ручка з кількома варіантами хвата
Двигун QX65 з унікальною технологією QuietForce Technology™
Загальний час автономної роботи - 120 хвилин
4 насадки з поверхнею, яка легко очищується
Взаємодія з додатком через Bluetooth®
Регульована швидкість

Практично беззвучний

Технологія Quietforce QX65: потужний двигун у невеликому корпусі

Завдяки продуманій конструкції, спеціальний безщітковий двигун QX65 з технологією QuietForce вміщується в компактному корпусі. При цьому, він працює практично безшумно та забезпечує глибокий вплив на м'язи, яким славиться обладнання Theragun.

Відчуйте різницю з Theragun Prime


Час автономної роботи акумулятора Theragun Prime становить 120 хвилин, а значить, пристрій може функціонувати в два рази довше, ніж пристрої попередніх поколінь. Для зручності користувача можлива бездротова зарядка вбудованого літій-іонного акумулятора.

У Prime досягнуто ідеального балансу між низьким рівнем шуму (тихіше, ніж електрична зубна щітка) і ефективністю терапією. І все це в невеликому корпусі, який перевищує міцністю звичайні масажні пристрої.

Завдяки якісному калібруванню, Theragun PRO впливає на м'язи на 60% глибше (зі швидкістю 40 перкусій в секунду) звичайних масажерів, забезпечуючи цим більш ефективну терапію вашого тіла. Посилений привід пристрою витримує додаткове навантаження без втрати швидкості або якості впливу. Впливає на м'язи на 60% глибше звичайних масажерів.

Працює в 2.6 разів довше

ніж пристрої попереднього покоління

На 70% тихіше

пристроїв попереднього покоління.

Проникає на 60% глибше

звичайних масажерів

Theragun Prime85%
Звичайні масажні пристрої60%
Theragun 3-го покоління40%

Theragun Prime віддає перевагу тільки найнеобхіднішим, оригінальним особливостям і розумним функціям. З Theragun Prime ви переконаєтеся, що принцип «чим простіше, тим краще» дійсно працює.

Ергономічна ручка з кількома варіантами хвата

Запатентована трикутна ергономічна ручка Theragun Prime дозволяє тримати пристрій у різних положеннях, помітно знижуючи навантаження на кисті рук, зап'ястя та передпліччя.

Світлодіодні індикатори

В Theragun Prime закладено 5 варіантів потужності (1750, 1900, 2100, 2200, 2400 перкусій на хвилину). Поточну потужність можна визначити за кількістю активних світлодіодних індикаторів. Завдяки наявності функції Bluetooth®, у користувача є можливість підключити свій пристрій до мобільного додатка Therabody App, за допомогою якого можна активувати різні програми терапії та переглядати поточний рівень потужності пристрою.

Регульована швидкість

Завдяки наявності функції Bluetooth®, пристроєм Theragun Prime можна керувати за допомогою мобільного додатка, вибираючи різні програми впливу на м'язи. У додатку ви можете вибрати будь-яку потужність в оптимальному діапазоні від 1750-2400 п/хв. У пристрій початково закладено 5 рівнів потужності (1750,1900, 2100, 2200, 2400 перкусій на хвилину).

Час автономної роботи - 120 хвилин

Під час розробки пристрою Theragun Prime була досягнута нова рекордна позначка в тривалості автономної роботи вбудованого літій-іонного акумулятора пристроїв Theragun - 120 хвилин безперервного використання.

Додаток, який персоналізує ваш тренувальний режим і стане вашим гідом на шляху оздоровлення

Додаток Therabody синхронізується з Apple Health, Google Fit і Samsung Health і, виходячи з даних про вашу повсякденну активність, пропонує відповідні програми перкусійної терапії, які потім можна записати на ваш пристрій через Bluetooth®

Перкусійна терапія стала набагато розумнішою

Перкусійна терапія Theragun: як це працює і в чому особливість

Глибина

Важливим критерієм глибокого опрацювання м'язів є амплітуда. Амплітуда визначає, наскільки далеко висувається стрижень пристрою під час перкусійної терапії. Амплітуда пристроїв Theragun становить 16 мм, що дозволяє впливати на м'язи на 60% глибше, ніж у звичайних масажерів.

Швидкість

Більшість високошвидкісних масажерів із низькою амплітудою позбавляють шкіру чутливості через швидку вібрацію. Пристрої Theragun впливають на м'язи на 60% глибше, насадка приладу відривається від поверхні шкіри рівно 40 разів на секунду, дозволяючи опрацьовувати цільову ділянку, при цьому не даючи мозку адаптуватися до стимуляції.

Сила

Засновник компанії, лікар Джейсон Версленд, шукав природний спосіб позбавити себе болю. Однак пристрої, які він застосовував, не змогли усунути причину його проблем. Тринадцять версій по тому з'явився масажер Theragun Prime, здатний забезпечити унікальну амплітуду, швидкість та ударну силу до 13 кг. Потужність та ефективність Theragun Prime спрямовані на поліпшення кровообігу та зняття м'язової напруги.

4 насадки з поверхнею, яка легко очищується

Важливим критерієм є матеріал, який торкається вашого тіла. Жорсткий пластик, наприклад, здатний завдати шкоди. Тому, наші насадки, за винятком Supersoft, виготовлені з суцільного пінного матеріалу з закритими порами. Їх поверхню можна легко очистити, що підтримує високий показник гігієнічності.


Рівень впливу: 3/10
Демпферна насадка

Використовується в основному на ніжних ділянках і зонах кісток. Ідеальна для повсякденного використання.

Dampener Attachment
Рівень впливу: 5/10
Стандартна кульова насадка

Ідеально підходить для загального опрацювання, а також опрацювання великих і малих груп м'язів.

Standard Ball Attachment
Рівень впливу: 7/10
«Великий палець»

Використовується головним чином на тригерних точках і попереку.

Thumb Attachment
Рівень впливу: 10/10
Конусна насадка

Використовується для точкового масажу, зокрема, кистях і ступнях.

Cone Attachment

Комплектація

 • Theragun Prime
 • Захисний чохол для перенесення
 • 4 Насадки
          • Демпферна
          • Стандартна кульова
          • ««Великий палець»»
          • Конусна
 • Зарядний пристрій
Характеристики

Інтелектуальні функції 
Взаємодія з додатком через Bluetooth®,

Змінюваний діапазон швидкостей,

Можливість налаштування призначених для користувача програм через мобільний додаток.

Швидкості
5 встановлених швидкостей (1750, 1900, 2100, 2200, 2400 перкусій на хвилину) і призначена для користувача швидкість, що налаштовується через мобільний додаток (будь-яка в діапазоні від 1750 до 2400 ударів на хвилину).

Амплітуда
16 міліметрів.

Сумісність з насадками
Усі насадки 4-го покоління.

Сумісність з додатковими аксесуарами
Стійка для бездротової зарядки Theragun Prime.

Габарити пристрою
22,5 x 16 x 7,3 см (Д х Ш х В).

Вага пристрою
1 кг.

Час роботи та тривалість зарядки акумулятора

Автономна робота - 120 хвилин,

Тривалість зарядки акумулятора - 80 хвилин.

Тип акумулятора
Вбудований літій-іонний акумулятор 12В.

Гарантія
Гарантія на пристрій терміном на 1 рік, на зарядний пристрій і акумулятори - 90 днів, на насадки - 30 днів.

Практичний посібник

Використання Theragun Prime 

1. Щоб увімкнути пристрій Theragun Prime, натисніть та утримуйте центральну кнопку на панелі протягом 2 секунд.
2 Для перемикання між режимами потужності та регулювання рівня впливу, натискайте на кнопку стрілки вгору (^) і вниз (v).
3. Щоб вимкнути Theragun Prime, натисніть та утримуйте центральну кнопку на панелі.

Встановлення насадок

Зіставте насадку з наконечником перкусійного механізму, а потім натисніть на неї, щоб зафіксувати. Щоб зняти насадку, візьміться за неї, утримуючи пальцями з кожного боку пластикового конектора. Потягніть насадку та зніміть.

Взаємодія з додатком Therabody

Загальна інформація

Theragun Prime — це розумний пристрій з можливістю підключення по Bluetooth до додатка Therabody. Після завантаження додатка вам буде запропоновано поетапне керівництво з його налаштування, а також стане доступною інструкція, як виконати сполучення. Коли сполучення буде виконано, ви зможете через додаток регулювати швидкість, активувати програми терапії, а також отримувати персоналізовані рекомендації з використання в режимі реального часу.

Конфіденційність даних

Дані про ваше здоров'я та активність збираються в додатку Therabody. Ми розуміємо, що ваші персональні дані належать вам і тільки вам, і ніколи не збираємо, не продаємо та не передаємо їх третім особам. Ви можете перевірити це, активувавши режим польоту на своєму телефоні, і побачивши, що додаток продовжує працювати без інтернету, оскільки всі ваші дані зберігаються локально на вашому пристрої.

Завантажте додаток Therabody в App Store або Google Play

Акумулятор і зарядка

Зарядка Theragun Prime

1. Вимкніть пристрій і підключіть адаптер живлення до зарядного роз'єму Theragun Prime.
2. Світлодіодний індикатор заряду батареї, розташований під 5 смугами індикаторів потужності, почне блимати.
3. Коли всі 3 світлодіоди індикатора батареї загоряться, зарядка буде завершена.

*Theragun Prime не підтримує бездротову зарядку.

Гарантія

Для ремонту або заміни за гарантією пристрою Theragun чи його комплектуючих, потрібно повернути їх Therabody з передоплатою доставки. Ця гарантія не поширюється на пошкодження, які виникли в результаті ремонту, зробленого або початого будь-ким, окрім уповноваженого персоналу Therabody, а також на пошкодження, що стали наслідком неправильного використання, зміни конструкції, псування, нормального зношування або нещасного випадку. Ремонт може здійснювати тільки уповноважений персонал Therabody. Усі питання, що стосуються дії гарантії, можна поставити по електронній пошті: sales@theragunukraine.com.ua.

Therabody не дає нікому повноваження, включаючи роздрібних продавців, подальших набувачів і покупців, які купують продукт у роздрібного продавця, але, не обмежуючись перерахованими, зобов'язувати Therabody якимось чином виходити за рамки умов, викладених у цій гарантії.

Ця гарантія не поширюється на збитки, що стали наслідком неправильного використання, нещасних випадків, використання рідин, включаючи, але не обмежуючись перерахованими: взаємодію з водою або лосьйоном, встановлення будь-яких не схвалених виробником аксесуарів, внесення змін у конструкцію продукту, неправильного використання, несанкціонованого ремонту або модифікації, неправильного використання джерела живлення, відключення живлення, перепадів напруги мережі, падіння продукту, несправності або пошкодження робочої частини, пошкодження при транспортуванні, крадіжки, недбалості, вандалізму або впливу умов навколишнього середовища. Через відсутність можливості використовувати продукт протягом періоду, коли він знаходиться на ремонті в Theragun, або очікує запчастин чи ремонту. А також внаслідок будь-яких інших подій, які непідконтрольні Therabody.

Гарантія, представлена в цьому документі, є єдиною та унікальною. Що стосується товарів, на які вона поширюється, компанія не бере на себе жодних інших зобов'язань, які передбачають інші гарантії товарної придатності або придатності для певної мети. Therabody не несе відповідальності за будь-які випадкові, непрямі або реальні збитки. Зобов'язання за даною гарантією обмежуються ремонтом або заміною будь-якої деталі чи деталей, які були визнані несправними протягом установленого гарантійного терміну. Повернення вартості товару не проводиться. Якщо запасні частини для несправних деталей або матеріалів відсутні, то замість ремонту, Therabody залишає за собою право замінити продукт на аналогічний.

Ця гарантія не поширюється на купівлю відкритих, таких, що були у вжитку, відремонтованих, перепакованих та/або таких, що пройшли повторне опечатування продуктів, включаючи купівлю таких продуктів на сайтах інтернет-аукціонів, у перепродувачів оптових чи надлишкових товарів.  Усі гарантії на продукт або деталі, які були відремонтовані, замінені, змінені або модифіковані без попередньої прямої письмової згоди Theragun, Inc., негайно припиняють свою дію та втрачають чинність.

Дана гарантія наділяє вас спеціальними юридичними правами. Залежно від місця проживання, у вас також можуть бути додаткові права. Через відмінності у дії локального законодавства, деякі обмеження та винятки можуть не застосовуватися у вашому випадку. Ця гарантія поширюється на всі продукти Theragun, придбані в зазначені терміни через веб-сайт Therabody. На будь-які модифікації або адаптації, що дозволяють використовувати продукт у будь-якій іншій країні, ця гарантія не поширюється.

Аксесуари Theragun Prime

Нові аксесуари 4-го покоління дозволяють відчути більш приємний вплив на м'язи, ніж раніше. Prime сумісний з такими зручними аксесуарами:

 • Стійка для зарядки Theragun Prime
 • Усі насадки 4-го покоління

Виберіть пристрій Theragun, що підходить саме вам

Порівняння пристроїв