Насадка Supersoft™
1 150 грн977 грн

Розстрочка від 163 грн/міс Детальніше

1 150 грн977 грн

Розстрочка від 163 грн/міс Детальніше

Акція

Насадка Supersoft™

Для дуже чутливих ділянок вашого тіла
1 150 грн977 грн

Розстрочка від 163 грн/міс Детальніше

Насадка Supersoft допоможе опрацювати болючі ділянки тіла, які потребують більш ніжного і делікатного впливу. Скористайтеся терапевтичними можливостями Theragun з таким рівнем впливу, який вам необхідний.

  • Сумісна з моделямиTheragun PRO, Elite, Prime, mini, G3PRO, G3

Варіант

Виключно ніжна і м'яка насадка для тих областей, де це необхідно.

Причини створення

Наше тіло - складний механізм, кожна частина якого відновлюється і функціонує по-різному. Тому ми створили насадку з більш м'якою поверхнею, яка здатна впливати на більше число областей і зон. Неважливо, навіщо вам потрібна була перкусійна терапія, чи то сильний дискомфорт або біль у зоні суглобів, насадка Supersoft дозволить досягти необхідного відновлюючого ефекту для вашого тіла.

Розроблено для вас. Удосконалено з урахуванням ваших відгуків.

Ми почали розробку з визначення точної форми і щільності, необхідної для обережної, але ефективної терапії м'язів. Потім, ґрунтуючись на відгуках пацієнтів лікаря Джейсона, ми винайшли унікальну насадку з піноматеріалу з відкритими порами, що має широку основу з суцільного піноматеріалу. Це дозволило домогтися оптимальної структури, що дозволяє пом'якшувати ударну дію Theragun, зберігаючи при цьому основні терапевтичні переваги перкусійної терапії.

Делікатне опрацювання м'язів. Насадка Supersoft дозволяє змінити відчуття від перкусійної терапії Theragun, не жертвуючи при цьому її найважливішими перевагами.

Лікті, коліна і суглоби

Суглоби з'єднують всі частини нашого тіла воєдино і дозволяють нам вільно згинатися, займатися спортом і улюбленими справами. Саме вони найбільше піддаються щоденному навантаженню. Насадка Supersoft пом'якшує ударну дію при терапії області цих точок, зберігаючи при цьому ефект, який зменшує біль і дозволяє безперешкодно рухатися.

Чутливі області

На жаль, скутість і дискомфорт в деяких частинах тіла є побічними результатами нашого стрімкого темпу життя. Коли вам потрібно буде позбутися від накопиченного за день стресу, насадка Supersoft допоможе поліпшити кровообіг і зняти напругу навіть у найчутливіших зонах.

Біль у м'язах

При наявності болю в м'язах і суглобах навіть найменший дотик може викликати сильний дискомфорт. Насадка Supersoft послаблює силу впливу Theragun, тоді як амплітуда і частота перкусій пристрою залишаються такими ж ефективними. Це дозволяє також збагачувати м'язи киснем і покращувати кровотік.

Змінні накладки для гігієнічних процедур

Насадка Supersoft має трикомпонентну конструкцію. Основа виконана з матеріалу високої щільності, до якої на застібку-липучку кріпиться знімна накладка зі спіненого матеріалу з відкритими порами. Завдяки 3 змінним накладкам, що поставляються в комплекті з насадкою, підтримується високий показник гігієни. При зносі або необхідності купівлі додаткових накладок, ви також можете окремо придбати комплект із 3 штук.

Комплектація

  • Міцна основа з суцільного піноматеріалу
  • 3 накладки з піни з відкритими порами
Спецификації

Сумісність з пристроями
4-е покоління: PRO, Elite, Prime, mini
3-е покоління: G3PRO, G3

Рекомендовані способи застосування
Контактна поверхня насадки Supersoft виготовлена зі спіненого матеріалу з відкритими порами, призначеного для ніжного впливу на тіло. При використанні даної насадки ми наполегливо рекомендуємо плавно переміщати пристрій над областю, що обробляєте, оскільки зайвий тиск може викликати роздратування шкіри.

Габарити  
60 x 60 мм (Ш х В).

Матеріал
Основа: Суцільний піноматеріал
Наконечник: Піноматеріал з відкритими порами

Вага  
34 гр.

Гарантія
Гарантія терміном на 30 днів.