Універсальний бездротовий зарядний модуль
2 250 грн1 912 грн

Розстрочка від 319 грн/міс Детальніше

2 250 грн1 912 грн

Розстрочка від 319 грн/міс Детальніше

Акція

Універсальний бездротовий зарядний модуль

Зручна зарядка без зайвих проблем
2 250 грн1 912 грн

Розстрочка від 319 грн/міс Детальніше

Просто покладіть Theragun PRO, Theragun Elite або масажний циліндр Wave на зручну бездротову підставку, щоб зарядити пристрій. Після завершення зарядки ви можете з легкістю використовувати ваш пристрій тоді, коли він вам потрібен.

Специфікації

У комплект входить
Бездротовий зарядний пристрій Multi-Device
Адаптер живлення


Габарити  
21,7 x 4,2 см (Д х В).

Час зарядки
Повна зарядка Theragun PRO - 125 хвилин.
Повна зарядка Theragun Elite - 110 хвилин.
Повна зарядка масажного циліндра Wave - 110 хвилин.

Сумісність з пристроями
Сумісний з пристроями Theragun PRO, Theragun Elite і масажним циліндром Wave.

Вага  
0,795 кг.

Практичний посібник

Універсальний бездротовий зарядний пристрій сумісний з Theragun PRO, Theragun Elite і з масажним циліндром Wave. Одночасно можна заряджати тільки ОДНЕ з цих пристроїв. Multi-Device НЕ призначений для зарядки мобільних телефонів, планшетів або будь-яких пристроїв, за винятком перерахованих. Спроба зарядки інших девайсів може привести до їх поломки.

Зарядка Theragun PRO або Elite

  1. Підключіть адаптер живлення до гнізда бездротового зарядного пристрою.
  2. Вимкніть Theragun PRO або Theragun Elite.
  3. Візьміть Theragun PRO або Theragun Elite за верхню частину ручки, повернувши насадкою від себе. Помістіть ліву сторону пристрою на платформу бездротового зарядного пристрою так, щоб масажер лежав в призначеній для нього виїмці.
  4. При правильному підключенні на бездротовому зарядному пристрої загориться світлодіод. Коли значок батареї на OLED-дисплеї буде заповнений, зарядка буде завершена. Theragun PRO або Theragun Elite можна залишити на бездротовому зарядному пристрої, навіть коли масажер буде повністю заряджений.

Зарядка масажного циліндра Wave

  1. Підключіть адаптер живлення до гнізда бездротового зарядного пристрою.
  2. Вимкніть масажний циліндр.
  3. Поставте масажний циліндр Wave вертикально на платформу бездротового зарядного пристрою так, щоб звичайний зарядний роз'єм і функціональні кнопки виявилися вгорі.
  4. При правильному підключенні на бездротовому зарядному пристрої загориться світлодіод. Коли індикатор батареї стане зеленим, зарядка масажного циліндра буде завершена. Масажний циліндр Wave можна залишити на бездротовому зарядному пристрої, навіть коли масажер буде повністю заряджений.